Gamrot - Fiziev typy i kursy bukmacherskie

Gamrot – Fiziev: Typy i kursy bukmacherskie

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego na gali UFC Fight Night w Las Vegas Mateusz Gamrot zmierzy się w walce wieczoru z Rafaelem Fizievem. Polak ma nieco mniejsze szanse na wygraną, ale znając jego zaangażowanie może on jak najbardziej tę walkę wygrać. My już znamy kursy bukmacherskie na walkę Gamrot – Fiziev. Na ich podstawie przeanalizowaliśmy szanse “Gamera” z Fizievem i przedstawiamy typy na Gamrot – Fiziev. Serdecznie zapraszamy do naszego artykułu.

Gamrot – Fiziev typy bukmacherskie

Gamrot to stały bywalec gal UFC. Właściwie występuje w nich już od przeszło 3 lat i jego kariera jest naprawdę barwna. Obecnie plasuje się w czołowej dziesiątce kategorii lekkiej i walka z Fizievem pokaże tak naprawdę na co go jeszcze stać. Wydaje się, że Gamrot ma mniejsze szanse, a porażka może oznaczać, że to już jedna z ostatnich topowych walk dla Polaka. Gamrot walczył już 7 razy w UFC, z czego 5 walk wygrał, a 2 przegrał. Przegrane najczęściej wywiązywały się z tego, że rywale byli mocniejsi fizycznie. Fiziev z pewnością w tej walce będzie szukał jak najdłuższego utrzymywania stójki. Polak najgroźniejsze walory posiada w walce na macie.

O obalenie Fizieva nie będzie łatwo, więc pierwsze rundy mogą tak naprawdę po prostu odbywać się na zasadzie badania rywali i niewielkiej wymianie ciosów. Spodziewamy się długiego pojedynku, dopóki Gamrot nie obrali swojego rywala – tam ma duże szanse na wygraną. Typem na Gamrot – Fiziev będzie powyżej 4.5 rundy w tym pojedynku po kursie 1.85. Tak wysoki kurs znajdziecie tylko w Superbet – pamiętajcie, że możecie skorzystać tam z bonusu, jeżeli nie macie jeszcze konta. Wystarczy kliknąć w button poniżej.

Spodziewamy się, że pierwsze 2 rundy Gamrot będzie próbował powalić na matę Fizieva, a ten podejdzie dość asekuracyjnie, aby Polak tego nie dokonał. Fiziev będzie wymierzał ciosy, z których oczywiście będzie groźniejszy, ale Polak bez większych kłopotów powinien je wytrzymać. Od trzeciej rundy Gamrot będzie musiał ruszyć i powalczyć o szybkie obalenie. Jak wiemy Gamrot zawsze jest gotowy na 100%, więc i tutaj liczmy, że się mu to uda. Fiziev na macie może mieć większe kłopoty, mimo wszystko to twardy zawodnik dlatego spodziewamy się co najmniej 5 rund w tej walce.

Gamrot – Fiziev kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili już kursy na walkę wieczoru UFC Fight Night w Las Vegas pomiędzy Mateuszem Gamrotem, a Fizievem. Jasno z nich wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania walki jest Fiziev (kursy oscylują od 1.70 do 1.35). Na Gamrota natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 2.15 – 2.20. Dodatkowo warto sprawdzić współczynniki na to czy walka zakończy się przez nokaut – TAK kurs 2.25, NIE – kurs 1.53.

300 na gamrota 1

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na Gamrot – Fiziev:

GamrotFiziev
Kurs 2.20Kurs 1.70

Najwyższy kurs na Gamrota oferuje bukmacher Superbet, natomiast najlepsze kursy na Fizieva ma dwóch bukmacherów – Betfan oraz STS.

Kursy na ilość rund w walce Gamrot – Fiziev

Dodatkowo warto przyglądnąć się kursom na ilość rozegranych rund w walce wieczoru pomiędzy Gamrotem, a Fizievem. Te mają ciekawe i wysokie mnożniki. Na przykład under 3.5 rundy w walce zostało wycenione na poziomie bardzo wysokim, wynoszącym 2.38.

Poniżej zestawienie kursowe na ilość rund w walce Gamrot – Fiziev:

Poniżej 1.5 rundy4.95 – Betfan
Powyżej 1.5 rundy1.13 – Superbet
Poniżej 2.5 rundy3.15 – STS
Powyżej 2.5 rundy1.30 – Fortuna
Poniżej 3.5 rundy2.38 – Totalbet
Powyżej 3.5 rundy1.50 – Etoto

Gamrot – Fiziev co obstawiać?

Wydaje się, że obstawiając walkę wieczoru gali UFC Fight Night pomiędzy Mateuszem Gamrotem, a Fizievem warto pokusić się o typ na wygraną Polaka – Gamrota w szczególności, że można znaleźć kurs np. 2.25 w Superbet. Wydaje się, że Polak ma duże szanse na wygranie tej walki.

Również warto obstawiać zakłady na liczbę rund – wydaje się, że walka będzie krwawa i potrwa więcej czasu niż standardowo, dlatego typ na powyżej 3.5 rundy po kursie 1.50 w Fortuna idealnie nadaje się do dubelka.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Gamrot – Fiziev?

Według nas warte uwagi typy na Gamrot – Fiziev to te na powyżej liczby rund. Wydaje się, że walka może potrwać na pełnym dystansie.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Gamrot – Fiziev

Najlepsze kursy na Gamrot – Fiziev posiada legalny bukmacher Betfan. Ma on mnożniki o 2% wyższe od konkurentów na rynku bukmacherskim.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę