girona atletico typy

Girona – Atletico Madryt: Typy, kursy, zapowiedź 03.01

Girona – Atletico Madryt typy i kursy na mecz dziewiętnastej kolejki hiszpańskiej La Ligi. Spotkanie między wiceliderem a trzecią drużyną w tabeli. Kursy na Girona – Atletico Madryt wskazują na to, że spotkanie w rzeczy samej powinno być bardzo wyrównane. Typy na Girona – Atletico Madryt znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do przeczytania!

Girona – Atletico Madryt: typy bukmacherskie

Mecz kompletnego zaskoczenia w tym sezonie, czyli Girony, z utrzymującym się od długiego czasu na szczycie Atletico. Gospodarze mają taki sam bilans spotkań jak liderujący Real Madryt, jednak ustępują mu bilansem bramkowym. Atletico zajmuje jedną pozycję niżej mając siedem punktów na koncie mniej. Próbować by można typować zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu, jednak ryzyko jest spore. Uważamy zatem, że lepszą opcją jest obstawienie underu bramkowego.

image

Mimo ofensywnie usposobionej Girony uważamy, że w tym meczu nie padnie zbyt wiele bramek. Nasz typ na mecz Girona – Atletico Madryt to poniżej 3 bramek w spotkaniu. W przypadku, gdy padną równo trzy bramki, otrzymujemy zwrot stawki. Girona niewątpliwie potrafi strzelać, aczkolwiek doskonale wiemy, że jeżeli trzeba to Atletico jest w stanie zamurować bramkę jak mało kto. I takiego podejścia się dzisiaj spodziewamy.

Girona – Atletico Madryt: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Girona – Atletico Madryt:

  • Kurs na zwycięstwo Girony: 2.60
  • Kurs na remis: 3.70
  • Kurs na zwycięstwo Atletico Madryt: 2.75

Bukmacherzy na podstawie przeprowadzonych analiz zdecydowali się już wystawić kursy na spotkanie Girona – Atletico Madryt. Jasno z nich wynika, że spotkanie nie ma faworyta. Zwycięstwo gospodarzy wyrażane jest przez kursy znajdujące się w przedziale od 2.50 do 2.60. Podział punktów w spotkaniu jest określony kursami od 3.45 do 3.70. Natomiast wygrana gości określona jest kursami od 2.55 do 2.75.

Najwyższy kurs na zwycięstwo gospodarzy można znaleźć w ofercie bukmachera eTOTO i wynosi on 2.60. Natomiast najwyższy współczynnik na wygraną gości ma bukmacher LVBet i jest on określony na poziomie 2.75.

Girona – Atletico Madryt: zapowiedź meczu

Spotkanie na szczycie hiszpańskiej La Liga w dziewiętnastej kolejce sezonu. Ostatni mecz rundy zasadniczej. Mecz Girona – Atletico Madryt odbędzie się 3 stycznia o godzinie 21:30. Sędzią spotkania będzie hiszpański arbiter Alejandro Hernandez.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę