Gruzja - Czechy
depositphotos.com

Gruzja – Czechy: Typy, kursy, zakłady 22.06 | Euro 2024

Gruzja pozytywnie zaskoczyła w swoim pierwszym meczu na wielkim turnieju z Turcją. Spotkanie obfitowało w piękne bramki i intensywną końcówkę, która ostatecznie zakończyła się zwycięstwem 3:1 dla pół księżyców. Czesi postawili się faworytowi grupy czyli Portugalii. Ekipa Ronaldo miała ogromne problemy żeby wygrać to spotkanie. Mecz Gruzja – Czechy może być uważany na papierze na słabe spotkanie, gdyż przed turniejem obie ekipy nie były stawione jako faworyci grupy. Według analityków faworytami tego starcia są Czechy. Zapraszamy do dalszej analizy i sprawdzenia typu na to spotkanie.

300 PLN za wygraną Czech lub Gruzji
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranej reprezentacji i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Gruzji lub Czech (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na zwycięstwo Czech lub Gruzji, a jeżeli Twoja reprezentacja wygra na Twoje konto wpadnie 300 zł!

Gruzja – Czechy: typy bukmacherskie

Po pierwszej kolejce spotkań w grupie F poznaliśmy aktualną formą reprezentacji. Gruzja mierzyła się w historycznym meczu na Mistrzostwach Europy z Turcją. Był to jeden z przyjemniejszych dla oka kibica meczy do oglądania. Ostatecznie nie udało się zdobyć nawet punktu jednak zapowiedzi Gruzinów o walce i zaangażowaniu okazały jak jak najbardziej prawdzie.

Czechy wygrają
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.75

Kursy mogą ulec zmianie

Czechy w pierwszym spotkaniu podejmowały faworyta grupy – Portugalię. Mimo przegranej jako pierwsi otworzyli wynik spotkania i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Uważamy, że w spotkaniu z Gruzją zdołają pokonać rywali. Przemawia za tym doświadczenie i wrażenie pomeczowe. Naszym typem jest zwycięstwo Czech po kursie 1.75 w STS.

Gruzja – Czechy: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali kursy na spotkanie Gruzja – Czechy:

  • Wygrana reprezentacji Gruzji: kurs 5.00 w Superbet
  • Remis w spotkaniu : kurs 3.80 w LvBet
  • Wygrana reprezentacji Czech: kurs 1.75 w STS

Bukmacherzy opublikowali kursy na nadchodzące spotkanie piłkarskie między reprezentacjami Gruzji a Czech. W swoich ofertach wskazują, że reprezentacja Czech ma większe szanse na zwycięstwo, z kursem 1.75 oferowanym przez STS. Jest to najniższy kurs spośród dostępnych, co sugeruje, że eksperci przewidują większe prawdopodobieństwo wygranej drużyny Czech.

Jeśli chodzi o remis w tym meczu, kurs wynosi 3.80 w LvBet. Jest to opcja o średnim ryzyku, co oznacza, że wynik remisowy jest mniej prawdopodobny niż wygrana Czech, ale bardziej prawdopodobny niż zwycięstwo Gruzji.

Najmniejsze szanse na triumf, według bukmacherów, ma reprezentacja Gruzji, na którą kurs wynosi 5.00 w Superbet. Oznacza to, że obstawienie zwycięstwa Gruzji wiąże się z największym ryzykiem, ale jednocześnie z potencjalnie najwyższą wygraną.

Gruzja – Czechy: zapowiedź meczu

Przed nami bardzo ważny mecz z perspektywy grupy F. Odbędzie się o godzinie 15:00 na stadionie Vol Stadion w Hamburgu. Sędzią głównym będzie niemiec Daniel Siebert.

Gruzja – Czechy: sytuacja w grupie F

Turcja pokonała 3:1 Gruzję. Wynik sugeruje, że Turcy zdobyli trzy punkty stosunkowo łatwo, ale w rzeczywistości drużyna Vincenzo Montelli musiała się mocno napracować, a zwycięstwo stało się możliwe m.in. dzięki dwóm wspaniałym bramkom, które mogą kandydować do miana najpiękniejszego gola turnieju.

# Mecze Punkty Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans
1. Portugalia 2 6 5 1 +4
2. Turcja 2 3 3 4 -1
3. Czechy 2 1 2 3 -1
4. Gruzja 2 1 2 4 -2

Obecnie Turcja zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Za nią są Portugalczycy po przeciętny meczu z Czechami, który musiał się rozstrzygnąć w doliczonym czasie. Ostatecznie Portugalia wygrała spotkanie 2:1. Dla Czechów i Gruzinów po porażkach będzie to mecz o dalszą walkę o awans.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę