Hiszpania - Francja transmisja

Hiszpania – Francja: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (09.07)

Hiszpania – Francja gdzie oglądać na żywo wtorkowy mecz półfinału Euro 2024? Już 9. lipca czeka nas starcie Hiszpanów z reprezentacją Francji. Wydaje się, że to w tym spotkaniu może być zwycięzca turnieju, stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Hiszpania – Francja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Hiszpanii lub Francji
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Hiszpanii lub Francji (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Hiszpanii lub Francji, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł!

Hiszpania – Francja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Wtorkowe spotkanie półfinału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Francji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Hiszpanią, a Francją przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

SPRAWDŹ TAKŻE TYPY NA HISZPANIA – FRANCJA

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Hiszpania – Francja.

Hiszpania – Francja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Francji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Hiszpanów z Francuzami, które będzie meczem półfinału Euro 2024.

400 zł za gola w meczu Hiszpania - Francja
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Hiszpania - Francja i odbierz 400 zł darmowej kasy
Freebet

400 PLN

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Hiszpania – Francja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Hiszpania – Francja: informacje o transmisji meczu

  • wtorek, 9 lipca, godzina 21:00
  • półfinał Euro 2024
  • Stadion: Allianz Arena
  • Miasto: Monachium
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Hiszpania – Francja na żywo (09.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Hiszpanią, a Francją na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Hiszpania – Francja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Francji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

1 Polubienie
Łapka w górę