Hiszpania - Gruzja transmisja

Hiszpania – Gruzja: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (30.06)

Hiszpania – Gruzja gdzie oglądać na żywo drugi niedzielny mecz 1/8 finału Euro 2024? Już 30. czerwca czeka nas starcie Hiszpanów z Gruzinami, które będzie drugim meczem tego dnia. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Hiszpania – Gruzja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

300 zł za JEDNEGO gola: Hiszpania - Gruzja
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Hiszpania - Gruzja i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

Hiszpania – Gruzja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Niedzielne spotkanie 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Gruzji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Hiszpanią, a Gruzją przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

SPRAWDŹ TYPY NA HISZPANIA – GRUZJA

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Hiszpania – Gruzja.

Hiszpania – Gruzja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Gruzji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Hiszpanów z Gruzinami, które będzie meczem 1/8 finału Euro 2024.

400 PLN za gola Hiszpanii lub Gruzji
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Hiszpania – Gruzja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Hiszpania – Gruzja: informacje o transmisji meczu

  • niedziela, 30 czerwca, godzina 21:00
  • 1/8 finału Euro 2024
  • Stadion: RheinEnergieStadion
  • Miasto: Kolonia
  • transmisja na żywo: TVP 1 oraz TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Hiszpania – Gruzja na żywo (30.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Hiszpanami, a Gruzinami na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Hiszpania – Gruzja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Gruzji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę