hiszpania niemcy sts 400 zl

Hiszpania – Niemcy: 400 zł w STS – promocja (05.07)

Hiszpania w piątek w ćwierćfinale Euro 2024 zagra z Niemcami. Dla nowych Graczy w STS czeka promocja, w której za choćby JEDNEGO gola Hiszpanii lub Niemiec (do wyboru) dostaniesz 400 zł. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i bramka Twojej reprezentacji w tym spotkaniu, a masz szansę na 400 zł! Po szczegóły promocji zapraszamy do naszego artykułu.

400 PLN za gola Hiszpanii lub Niemiec
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

STS: Hiszpania – Niemcy: promocja 400 zł – jak odebrać?

Aby aktywować możliwość odbioru 400 zł za choćby JEDNEGO gola Hiszpanii lub Niemiec (do wyboru) w promocji akcji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

sts hiszpania niemcy baner 400 zl

Zobacz krok po kroku jak odebrać 400 zł za gola Hiszpanii lub Niemiec w STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE400 w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Hiszpanii lub Niemiec (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Twoja reprezentacja strzeli choćby JEDNEGO gola w tym meczu to STS dopisze 400 zł do Twojego konta

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pakiet nagród STS, w którego skład wchodzi 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy premię od wpłaty do kwoty 600 zł. W tej ofercie po skorzystania z 400 zł od STS na Hiszpania – Niemcy wyłączony jest jednak zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł.

sts promo niemcy hiszpania

Promocja STS na Hiszpania – Niemcy ma regulaminowe obwarowania. Nagrodę należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę