Hiszpania - Niemcy transmisja

Hiszpania – Niemcy: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (05.07)

Hiszpania – Niemcy gdzie oglądać na żywo pierwszy piątkowy mecz ćwierćfinału Euro 2024? Już 5. lipca czeka nas starcie Hiszpanów z gospodarzami turnieju, czyli reprezentacją Niemiec. Wydaje się, że to przedwczesny finał, stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Hiszpania – Niemcy, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Hiszpanii lub Niemiec
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Hiszpanii lub Niemiec (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Hiszpanii lub Niemiec, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł!

Hiszpania – Niemcy: gdzie oglądać mecz na żywo?

Piątkowe spotkanie ćwierćfinału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Niemiec można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Hiszpanią, a Niemcami przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

Kurs 200.00 na wygraną Hiszpanii lub Niemiec
Zagraj za 1 PLN na wygraną wybranego zespołu i odbierz premię
Kurs

200.00

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Hiszpania – Niemcy.

Hiszpania – Niemcy: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Niemiec to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Hiszpanów z Niemcami, które będzie meczem ćwierćfinału Euro 2024.

ZOBACZ TAKŻE TYPY NA HISZPANIA – NIEMCY

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Hiszpania – Niemcy online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Hiszpania – Niemcy: informacje o transmisji meczu

  • piątek, 5 lipca, godzina 18:00
  • ćwierćfinał Euro 2024
  • Stadion: MHP Arena
  • Miasto: Stuttgart
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Hiszpania – Niemcy na żywo (05.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Hiszpanią, a Niemcami na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Hiszpania – Niemcy na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Niemiec za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę