Hiszpania - Włochy transmisja

Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (20.06)

Hiszpania – Włochy gdzie oglądać na żywo czwartkowy mecz 2. kolejki w grupie B? Już 20. czerwca czeka nas starcie Hiszpanów z Włochami, które będzie hitowym starciem tej grupy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Hiszpania – Włochy, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

250 zł za gola w meczu Hiszpania - Włochy
Skorzystaj z mega oferty Betfan i odbierz 250 zł darmowej kasy
Freebet

250 PLN

W Betfan możesz odebrać aż 250 zł darmowej kasy za choćby JEDNEGO gola w meczu Hiszpania – Włochy. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić 30 zł i zagrać z regularnej oferty Betfan na dowolny zakład z meczu Hiszpania – Włochy z kursem minimum 2.00. Niezależnie od wyniku Twojego zakładu, jeżeli w tym meczu padnie choćby JEDNA bramka otrzymasz 250 zł od Betfan.

Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać mecz na żywo?

Czwartkowe spotkanie 2. kolejki grupy B pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Włoch można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Hiszpanami, a Włochami przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Hiszpania – Włochy.

Hiszpania – Włochy: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Hiszpanią, a Włochami to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Hiszpanów z Włochami, które będzie meczem 2. kolejki w grupie B Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Hiszpania – Włochy online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 1, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Hiszpania – Włochy: informacje o transmisji meczu

  • czwartek, 20 czerwca, godzina 21:00
  • 2. kolejka – grupa B
  • Stadion: Veltins Arena
  • Miasto: Gelsenkirchen
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Hiszpania – Włochy na żywo (20.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Hiszpanią, a Włochami na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Hiszpania – Włochy na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Włoch za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę