superbet 400 holandia anglia

Holandia – Anglia: 400 zł za gola od Superbet

Holandia – Anglia 400 zł w Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie reprezentacji Holandii z Anglią w półfinale Euro 2024 przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na choćby JEDNĄ bramkę Holandii lub Anglii (do wyboru), a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz aż 400 zł! O szczegółach specjalnej akcji Superbet 400 zł Holandia – Anglia (10.07) dowiesz się z naszego artykułu.

400 zł za gola Holandii lub Anglii
Zagraj za 2 zł na gola wybranej reprezentacji i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Holandia – Anglia: 400 zł w Superbet – jak odebrać?

Z okazji starcia pomiędzy reprezentacją Holandii, a Anglii na mistrzostwach Europy 2024 legalny bukmacher Superbet przygotował aż 400 zł za choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji w tym spotkaniu. Wystarczy zagrać za 2 zł na gola Holandii lub Anglii, a 1 gol to dla Ciebie 400 PLN!

Aby aktywować możliwość odebrania 400 zł na Holandia – Anglia w Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

Instrukcja krok po kroku:

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na bramkę Holandii lub Anglii (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy Twoja reprezentacja strzeli choćby JEDNEGO gola w regulaminowym czasie gry to bukmacher Superbet dopisze 400 zł do Twojego konta
obraz 23

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus Superbet, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę