Holandia - Austria

Holandia – Austria: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (25.06)

Holandia – Austria gdzie oglądać na żywo wtorkowy mecz 3. kolejki w grupie D naszych grupowych rywali? Już 25. czerwca czeka nas starcie Holendrów z Austriakami, które będzie hitowym starciem tej grupy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Holandia – Austria, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

300 PLN za wygraną Holandii lub Austrii
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranej reprezentacji i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

Holandia – Austria: gdzie oglądać mecz na żywo?

Wtorkowe spotkanie 3. kolejki grupy D pomiędzy reprezentacją Holandią, a Austrią można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Holendrami, a Francuzami przeprowadzi TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Holandia – Austria.

Holandia – Austria: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Holandii, a Austrii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Holendrów z Austriakami, które będzie meczem 3. kolejki w grupie D Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Holandia – Austria online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Holandia – Austria: informacje o transmisji meczu

  • wtorek, 25 czerwca, godzina 18:00
  • 3. kolejka – grupa D
  • Stadion: Olympiastadion
  • Miasto: Betlin
  • transmisja na żywo: TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Holandia – Austria na żywo (25.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Holandią, a Austrią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Holandia – Austria na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Holandii, a Austrii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę