hurkacz asy 300 zl betfan

Hurkacz – Miedwiediew: 300 zł w promocji Betfan na min. 5 asów Polaka

W środę Hubert Hurkacz rozegra swoje spotkanie w ramach ćwierćfinału Australian Open 2024, gdzie jego rywalem będzie Danił Miedwiediew. Jeżeli wierzysz, że Hubert Hurkacz w tym spotkaniu wykona minimum 5 asów serwisowych to Betfan przygotował specjalną promocję bukmacherską. Wystarczy, że zagrasz dowolny zakład za 30 zł na dowolny mecz Australian Open, a jeżeli Hurkacza zaserwuje minimum 5 asów to niezależnie, czy Twój kupon jest wygrany, czy przegrany otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu w Betfan. O szczegółach promocji Betfan 300 zł na Hurkacz – Miedwiediew dowiesz się z naszego artykułu.

Hurkacz – Miedwiediew promocja Betfan 300 zł za min. 5 asów Hurkacza

Z okazji starcia w meczu ćwierćfinału Australian Open 2024: Hurkacz – Miedwiediew Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za minimum 5 asów serwisowych wykonanych przez Huberta Hurkacza możesz odebrać 300 zł darmowego freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Hurkacz – Miedwiediew w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Hurkacz – Miedwiediew
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolny mecz Australian Open 2024 – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 24.01.2023 do godz. 09:00
  • Jeśli Hurkacz zdobędzie minimum 5 asów serwisowych w meczu otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Hurkacz zrobi min. 5 asów w meczu i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Hurkacz – Miedwiediew to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł freebetu na Hurkacz – Miedwiedies – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z dowolnego meczu Australian Open 2024 (pamiętaj o rozliczeniu do 24.01, godz: 09:00) i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko Hurkacz zaserwuje w tym spotkaniu minimum 5 asów, na co jest bardzo duża szansa 🙂

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Hurkacz – Miedwiediew?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 300 zł freebetu za minimum 5 asów serwisowych Huberta Hurkacza w meczu z Miedwiediewem została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

300 zł w Betfan za mecz Hurkacz – Miedwiediew dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na mecz Hurkacz – Miedwiediew?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz ćwierćfinału Australian Open 2024: CHurkacz – Miedwiediew, w której możesz zgarnąć aż 300 zł darmowej kasy w formie freebetu. Wystarczy, że Hubert Hurkacz zaserwuje minimum 5 asów serwisowych w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 300 zł za min. 5 asów Hurkacza z Miedwiediewem?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na mecz Hurkacz – Miedwiediew, ponieważ wystarczy, że Hurkacz zaserwuje minimum 5 asów, a przy wkładzie zaledwie 25 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę