1200X628 BETSIDE INTER ATALANTA

Inter – Atalanta: promocja kurs 200.00 w Totalbet

W hitowym meczu włoskiej Seria A Inter Mediolan zmierzy się z Atalantą. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję – kurs 200.00 na celny strzał Lautaro Martineza w tym spotkaniu. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i choćby 1 celny strzał, a na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce – z możliwością wypłaty! O szczegółach promocji Totalbet kurs 200.00 na Inter – Atalanta (28.02) dowiesz się z naszego artykułu.

Inter – Atalanta promocja Totalbet: kurs 200.00

Bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję dostępna tylko dla czytelników Betside.pl, w której celny strzał Lautaro Martineza w meczu Interu Mediolan z Atalantą możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Wystarczy stawka zaledwie 1 zł!

Kurs 200 na Inter – Atalanta (28.02) – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu Inter – Atalanta u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania celnego strzału Lautaro z podwyżką kursową x 200.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 200.00 na Inter – Atalanta krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Puść pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na celny strzał Lautaro Martineza z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie gotówki 176 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Warto dodać, że zakłady należy wykorzystać w ciągu 48h od założenia konta, a potencjalne zwroty otrzymasz na konto GŁÓWNE w gotówce!

Inter – Atalanta kurs 200 w promocji Totalbet: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której celny strzał zawodnika Interu, czyli Lautaro Martineza w meczu z Atalantą możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 200 została ustalona na 50 zł.

720X200 BETSIDE INTER ATALANTA

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 176 zł na konto główne za to, że argentyński piłkarz strzeli celnie na bramkę Atalanty.

Jakie zasady obrotu kursem 200.00 na Inter – Atalanta (28.02)?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 200 na Inter – Atalanta. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej za celny strzał Lautaro, rozgrywanym 28. lutego 2024 roku możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie wysokie kursy na Inter – Atalanta (28.02)?

W promocji bukmachera Totalbet możesz grać na zakładzie wysokie kursy 200 na celny strzał Lautaro z Atalantą.

2️ Który bukmacher ma promocję na Inter – Atalanta (28.02)?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na starcie Interu Mediolan z Atalantą to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 200.00 z wygraną na konto główne za choćby 1 celny strzał L. Martineza na bramkę Atalanty.2

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę