inter juventus typy

Inter – Juventus: typy, kursy, zapowiedź 04.02

Inter – Juventus typy i kursy na mecz dwudziestej trzeciej kolejki włoskiej Serie A. W spotkaniu zmierzą się dwie pierwsze drużyny w tabeli, więc niewątpliwi będzie to spotkanie bardzo wysokiej rangi. Kursy na Inter – Juventus wskazują, że faworytem spotkania są gospodarze. Typy na Inter – Juventus jakie dla was przygotowaliśmy, znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do czytania!

300 sts inter juve

Jeśli nie masz jeszcze konta w STS to możesz odebrać 300 zł za darmo w formie freebetu za gola Interu lub Juventusu (do wyboru). Wystarczy, że otworzy konto TUTAJ i zagrasz za symboliczne 2 zł na gola Interu lub Juve, a przy poprawnym wyborze na Twoje konto trafi 300 zł bonusu. Jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

Inter – Juventus: typy bukmacherskie

Inter jest aktualnym liderem Serie A i można podejrzewać, że jest on faworytem do wygrania tytułu mistrzowskiego. Aktualnie ma on jeden punkt więcej od Juventusu, ale ma też jedno spotkanie rozegrane mniej. Przede wszystkim jednak, gra Interu jest bardziej ustatkowana. Mniej w niej chaosu, co wynika przede wszystkim ze świetnie zorganizowanej defensywy. Stracenie tylko dziesięciu bramek wiele mówi. Jednak Inter to również drużyna świetna w ofensywie.

image 2

Juventus w tym spotkaniu będzie drużyną broniącą się. Inter jest faworytem i będzie chciał to pokazać na boisku. Spodziewamy się więc huraganowych ataków jednych i obrony Częstochowy drugich. Nasz typ na mecz Inter – Juventus to handicap -2,5 rzutów rożnych na Inter. Czy ataki się będą przekładały na bramki? Trudno powiedzieć. Wiemy jednak, że będą się przekładały na statystyki, takie jak rzuty rożne.

Inter – Juventus: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Inter – Juventus:

  • Kurs na wygraną Interu: 1.86
  • Kurs na remis: 3.60
  • Kurs na wygraną Juventusu: 4.60

Bukmacherzy po przeprowadzonej analizie zdecydowali się wystawić już kursy na ten pojedynek. Jasno z nich wynika, że faworyzują oni Inter, na który kursy znajdują się w przedziale od 1.82 do 1.86. Podział punktów został określony współczynnikami o wartości od 3.25 do 3.60. Natomiast mnożniki na wygraną Juventusu zawierają się w zakresie od 4.30 do 4.60.

Najwyższa wartość współczynnika na wygraną Interu znajduje się u bukmachera forBET oraz wynosi ona 1.86. Natomiast najbardziej opłacalny kurs na wygraną Juventusu można znaleźć u bukmachera LVBet. Jego wartość wynosi 4.60.

Inter – Juventus: zapowiedź

Spotkanie o sześć punktów. Nie da się ukryć, że od jego wyniku będzie zależało bardzo dużo w kontekście mistrzostwa Włoch. Spotkanie odbędzie się 4 lutego o godzinie 20:45 w Mediolanie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę