Inter Mediolan, typy

Inter Mediolan – Napoli: typy, kursy, zapowiedź 17.03

Inter Mediolan – Napoli typy i kursy na mecz dwudziestej dziewiątej kolejki włoskiej Serie A. W spotkaniu lider tabeli zmierzy się z drużyną sklasyfikowaną na siódmej lokacie. Kursy na Inter Mediolan – Napoli ukazują, że zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze. Typy na Inter Mediolan – Napoli znajdziecie w poniższym tekście.

300 zl atletico barcelona sb baner

W Superbet możesz odebrać 300 zł za wygraną Atletico lub Barcelony (do wyboru). Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na zwycięstwo wybranej drużyny, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł.

Inter Mediolan – Napoli: typy bukmacherskie

Obie drużyny jeszcze w tym tygodniu walczyły w Lidze Mistrzów. Obie też odpadły. O ile po Napoli można było się tego spodziewać, tak zakończenie przygody Interu na tak wczesnej fazie jest zaskoczeniem. Niemniej, drużyna z Mediolanu musi się teraz w pełni skupić na krajowych rozgrywkach. A w nich ma ogromną przewagę i szansę na pobicie kilku rekordów. Dzisiaj jest szansa na poprawienie humoru kibicom.

image 6

Inter jest niekwestionowanym faworytem tego spotkania. Forma tej drużyny jest nieprawdopodobnie równa i wysoka. Żeby cofnąć się do jakiegokolwiek spotkania ligowego, którego Inter nie wygrał, trzeba wrócić aż do grudnia zeszłego roku! Drużyna z Mediolanu gra świetną piłkę, a w meczach z czołowymi drużynami jest bardzo wyrachowana. Nasz typ na Inter Mediolan – Napoli to wygrana Interu oraz poniżej 12,5 rzutów rożnych w meczu.

Inter Mediolan – Napoli: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Inter Mediolan – Napoli:

  • Kurs na wygraną Interu: 1.60
  • Kurs na remis: 4.40
  • Kurs na wygraną Napoli: 6.00

Uwzględniając rangę spotkania, bukmacherzy od dawna mają to spotkanie w swoich ofertach. Kursy na wygraną Interu zawierają się w zakresie od 1.57 do 1.60. Współczynniki na remis zaczynają się od 4.00 a kończą na 4.40. Natomiast mnożniki na zwycięstwo underdoga znajdują się w przedziale od 5.30 do 6.00.

Najwyższy kurs na wygraną Interu Mediolan oferuje bukmacher Superbet. Jego wartość wynosi 1.60. Natomiast największą wartość mnożnika na zwycięstwo Napoli proponuje bukmacher LVBet, a wspomniana wartość to 6.00.

Inter Mediolan – Napoli: zapowiedź meczu

Mecz, który można by było zakładać, że będzie miał ogromne znaczenie dla losów mistrzostwa. Jednak jest trochę inaczej, gdyż przewaga gospodarzy nad resztą stawki jest ogromna. Spotkanie Inter Mediolan – Napoli odbędzie się 17 marca o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę