300 pln joshua ngaanou

Joshua – Ngannou: bonus 300 zł w promocji Superbet (08.03)

Joshua – Ngannou freebet 300 zł w promocji Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie w walce bokserskiej pomiędzy Joshuą, a Ngannou przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na wygraną Joshuy lub Ngannou (do wyboru), a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu! O szczegółach promocji Superbet 300 zł freebetu na Joshua – Ngannou (08.03) dowiesz się z naszego artykułu.

Joshua – Ngannou bonus 300 zł w Superbet (08.03.24)

Z okazji hitowego starcia w boksie, w której Anthony Joshua zmierzy się z Francisem Ngannou legalny bukmacher Superbet przygotował bonus promocyjny w formie freebetu 300 zł na wygraną wybranego zawodnika w tej walce (08.03.24). Wystarczy zagrać za 2 zł na zwycięstwo Joshuy lub Ngannou (do wyboru), a jeśli wskazany zawodnik wygra na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

joshua ngannou maly baner sb

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł za darmo na Joshua – Ngannou w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Joshuy lub Ngannou (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w akcji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł freebetu (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • Aby wygrana z freebetu przeniosła się na saldo główne wystarczy po prostu nim zagrać i wygrać 🙂

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Joshua – Ngannou Superbet 300 zł bonusu – jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na wygraną Joshuy lub Ngannou możesz odebrać 300 zł freebetu została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w specjalnej promocji, w której do wygrania jest 300 zł za poprawne wskazanie zwycięzcy w tej hitowej walce.

Joshua – Ngannou: bonus 300 zł w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu?

Grając zakład do oferty premiowanej bukmachera Superbet na walkę bokserską pomiędzy Joshuą, a Ngannou maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (freebet 300 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem przygotowanym przez Superbet online na hitowy piątkowy pojedynek w boksie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy jest promocja na Joshua – Ngannou?

Na hitową piątkową walkę bokserską pomiędzy Anthonym Joshuą, a Francisem Ngannou Superbet daje freebet 300 zł za wskazanie zwycięzcy w tej walce.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet 300 zł bonus na Joshua – Ngannou?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera Superbet na walkę Joshua – Ngannou, ponieważ przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę na 300 zł bonusowego freebetu, jeżeli poprawnie wskażesz zwycięzce pojedynku.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę