Kolumbia, typy
depositphotos.com

Kolumbia – Paragwaj: typy, kursy, zapowiedź 25.06

Kolumbia – Paragwaj typy i kursy na mecz pierwszej kolejki w grupie D podczas Copa America 2024. Zmierzą się w nim ekipy, które najprawdopodobniej będą walczyć o drugie miejsce, gdyż rywalizacja z Brazylią o pozycję lidera wydaje się być bardzo trudna. Kursy na Kolumbia – Paragwaj wskazują, że faworytem meczu jest Kolumbia. Typy na Kolumbia – Paragwaj znajdziecie w poniższym artykule, zapraszamy!

400 zł za gola Polski z Francją
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola Polaków z Francją i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Kolumbia – Paragwaj: typy bukmacherskie

Notowania Kolumbii przed turniejem naturalnie są dużo wyższe niż Paragwaju. Teoretyczni gospodarze meczu od dawna są uznawania za szeroką czołówkę strefy CONMEBOL. Ścisłą natomiast są Argentyna oraz Brazylia. Paragwaj natomiast jest jedną ze słabszych drużyn na kontynencie. Naturalnie nie można go deprecjonować, ale zwyczajnie dużo tam się nie klei. Szczególnie jeśli chodzi o grę w ofensywie.

Paragwaj w ostatnich dziewięciu meczach strzelił… dwie bramki. A wśród swoich przeciwników miał spotkania z takimi tuzami futbolu jak Panama, Wenezuela czy Boliwia. Skuteczność dramatyczna. Nasz typ na Kolumbia – Paragwaj to poniżej 0,5 bramki Paragwaju. Kolumbia potrafi dobrze pracować w defensywie co niedawno pokazywała w kwalifikacjach do mundialu. Liczę, że dzisiaj tę tendencję podtrzyma.

Kolumbia – Paragwaj: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Kolumbia – Paragwaj:

  • Kurs na wygraną Kolumbii: 1.72
  • Kurs na remis: 3.70
  • Kurs na wygraną Paragwaju: 5.50

Na podstawie przeprowadzonych analiz bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Kolumbia – Paragwaj. Jasno z nich wynika, że faworytem meczu jest Kolumbia, na zwycięstwo której współczynniki zaczynają się od 1.65, a kończą na 1.72. Kursy na podział punktów w spotkaniu znajdują się w zakresie od 3.40 do 3.70. Natomiast mnożniki na zwycięstwo Paragwaju zawierają się w przedziale od 5.00 do 5.40.

Najwyższy kurs na wygraną Kolumbii proponuje bukmacher Superbet, a wartość ta wynosi 1.72. Natomiast największa wartość współczynnika na zwycięstwo Paragwaju znajduje się w ofercie bukmachera Fuksiarz i wynosi ona 5.50.

Kolumbia – Paragwaj: zapowiedź meczu

Spotkanie kluczowe dla losów grupy. Najprawdopodobniej to właśnie te dwie drużyny będą się biły o drugą lokatę, która premiuje awansem do fazy play-off. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca o godzinie 00:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę