ratajski hughes typy

Krzysztof Ratajski – Jamie Hughes: Typy, kursy, zapowiedź 22.12

Krzysztof Ratajski – Jamie Hughes typy i kursy bukmacherskie na spotkanie 2 rundy Mistrzostwa Świata w darcie 2024. W piątek do rywalizacji o najlepszego dartera na świecie przystąpi ostatni Polak, z którym mamy największe nadzieje. Będzie to Krzysztof Ratajski, który zamierzy się z Anglikiem Jamie Hughesem. Polak ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, a my już wiemy jakie są kursy na Ratajski – Hughes. Po analizie ofert bukmacherów przygotowaliśmy dla Was w naszym artykule typy na Ratajski – Hughes. Serdecznie zapraszamy!

100 ratajski baner betfan

U bukmachera Betfan możesz odebrać 176 zł na konto główne przy wkładzie zaledwie 2 zł w wygraną Krzysztofa Ratajskiego z Hughesem. Jeżeli chcesz szczegółową informację co do tej promocji to zapraszamy TUTAJ.

Krzysztof Ratajski – Jamie Hughes typy bukmacherskie

Typy na Ratajski – Hughes to coś co jest najbardziej pożądane w naszej analizie. Po sprawdzeniu statystyk jasno z nich wynika, że to Ratajski powinien wygrać to spotkanie i tak zapewne będzie. Na dystansie to Ratajski będzie miał przewagę i jeżeli będzie skuteczny przynajmniej na 35% na podwójnych powinien spokojnie sięgnąć po wygraną.

Ratajski jest bardzo solidnym zawodnikiem i bardzo przykłada się do swoich rzutów. Oczywiście mistrzem maksów nie jest, jednak Hughes także nie jest w tym najmocniejszy. Ratajski spokojnie powinien jednak 1-2 maksy rzucić, a nie spodziewamy się, aby Hughes rzucił o 1 maksa więcej. Typ na Ratajski – Hughes to: Handicap +0.5 180-tek w stronę Ratajskiego. Spodziewamy się, że zawodnicy będą mieć po tyle samo maksów albo Ratajski nawet osiągnie o jedną 180-tek więcej.

Krzysztof Ratajski – Jamie Hughes kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na spotkanie 2 rundy Mistrzostw Świata w darcie Ratajski – Hughes:

  • Wygrana Krzysztofa Ratajskiego – kurs 1.27
  • Wygrana Jamie Hughesa – kurs 3.65

Analitycy wycenili już dla bukmacherów kursy na Krzysztof Ratajski – Jamie Hughes. Jasno z nich wynika, że kandydatem do wygrania meczu jest Polak Krzysztof Ratajski (kursy w granicach od 1.29 do 1.31). Na wygraną Anglika Jamie Hughesa kursy to 3.52 – 3.65.

Krzysztof Ratajski – Jamie Hughes zapowiedź

Trzecim Polakiem, który przystąpi do rywalizacji podczas PDC Mistrzostw Świata w darcie 2024 będzie Krzysztof Ratajski. Jest to najlepszy polski darcista i z nim są wiązane największe nadzieje na tegorocznym czempionacie. Polak w 2 rundzie podejmie Anglika Jamiego Hughesa i jeżeli zagra na swoim optymalnym poziomie powinien spokojnie wygrać to spotkanie.

Krzysztof Ratajski – Jamie Hughes porównanie zawodników

Krzysztof RatajskiJamie Hughes
Miejsce w rankingu światowym: 24Miejsce w rankingu światowym: 62
Wiek: 46Wiek: 37
Bezpośrednie wygrane mecze: 3Bezpośrednie wygrane mecze: 2
Najlepsze osiągnięcie na MŚ: ćwierćfinałNajlepsze osiągnięcie na MŚ: 1/64 finału

Jak widzimy statystki stoją po stronie Krzysztofa Ratajskiego. Hughes tak naprawdę nie osiągnął jeszcze żadnego wielkiego sukcesu, a Ratajski był już w ćwierćfinale Mistrzostw Świata. Liczylibyśmy na powtórkę i w tym roku, ale o tę będzie ciężko. Dodatkowo Ratajski wygrał 3 z 5 bezpośrednich spotkań z Hughesem i wydaje się, że teraz powinien dorzucić czwartą wygraną.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę