ksw 81 kod

KSW 81 kod promocyjny ✔️ Sprawdź bonusy na galę

Sprawdź kod promocyjny na KSW 81, który zapewni Ci powiększone bonusy finansowe do bukmacherów. Zastosuj słowo o treści BETSIDE i odbierz powiększone zestawy nagród (od 500 zł do nawet 5200 zł). Sprawdź w naszym artykule, gdzie wpisać kod oraz jak go aktywować. Wybór u którego buka będziesz stosował promocyjny kod na 81. galę Konfrontacji Sztuk Walki należy do Ciebie!

KSW 81 kod promocyjny

W sobotę 22. kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się 81. edycja walk Konfrontacji Sztuk Walki. Bukmacherzy właśnie na walki MMA często przygotowują dla graczy promocje oraz powiększone bonusy, które są dostępne ze specjalnym kodem.

Jeżeli chcesz skorzystać z ekstra benefitów na KSW 81 zastosuj kod promocyjny o treści BETSIDE. Wykorzystać należy go podczas zakładania konta w wybranej przez siebie firmie bukmacherskiej. Dzięki temu możesz otrzymać dodatkowe środki do wykorzystania na zakłady sportowe na KSW 81, np. powiększony bonus, darmowe zakłady (od 10 do 40 zł) czy zakłady bez ryzyka na wysokie kwoty (od 100 do 600 zł).

Bukmacher Kod na KSW 81 Bonus na 81. KSW
Fortuna BETSIDE 600 zł bez ryzyka + 20 zł za darmo
Betfan BETSIDE 200% od depozytu do 300 zł
Superbet BETSIDE 3500 zł bez ryzyka + 200 zł od depozytu +34 zł za free
Totalbet BETSIDE 200 zł bez ryzyka + 5000 zł od wpłaty
forBET BETSIDE 1000 zł bez ryzyka, 2000 zł od wpłaty

Event Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się po raz 81, a my przygotowaliśmy dla Was specjalny kod promocyjny [BETSIDE] do bukmacherów, który umożliwi Ci zawieranie zakładów z pojedynku na najlepszych zasadach za bonus od bukmachera.

Z naszym kodem promocyjnym o treści: BETSIDE na KSW 81 założysz konto u każdego bukmachera, który posiada w swojej ofercie walki KSW (między innymi Fortuna, STS, Betfan) i odbierzesz ekskluzywne i ponadstandardowe benefity pieniężne. U wyżej 6. wymienionych bukmacherów w tabeli masz okazję zgarnąć za podanie kodu w sumie bonusy w łącznej kwocie 12 874 zł.

KSW 81 kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny przygotowała firma bukmacherska znana z walk, ponieważ ich twarzą jest Mariusz Pudzianowski. Mowa tutaj o Betfan u którego dzięki zastosowaniu kodu o treści BETSIDE możesz skorzystać z szereg bonusów i promocji, które bukmacher przygotował na KSW 81 (wysokie mnożniki czy szeroki rynek). Aby skorzystać z ponadprzeciętnych premii wystarczy zarejestrować konto, a po jego aktywacji otrzymasz od tego operatora bonus 200% do 300 zł.

Po poprawnym podaniu kodu bonusowego podczas rejestracji Twoja pierwsza wpłata zostanie pomnożona razy 3, czyli przykładowo wpłacając 100 zł na koncie będziesz miał 300 zł na grę podczas KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

600 PLN za kod promocyjny KSW 81 w Fortuna

U legalnego bukmachera Fortuna na KSW 81 kod promocyjny brzmi: BETSIDE. Jak go włączyć? Wystarczy rozpocząć rejestrację na stronie efortuna.pl, a następnie w oznaczone pole wpisać: BETSIDE. Dla ułatwienia podpowiadamy, że jeśli klikniesz nasz przycisk, to przejdziesz do rejestracji, gdzie kod będzie automatycznie wprowadzony do formularza.

Gdy już utworzysz konto w Fortunie z kodem będziesz mógł odebrać premie finansowe o łącznej wartości 620 PLN. To bukmacher przyznający aż dwie gratyfikacje:

 • zakład bez ryzyka 600 zł, podzielony na 3 kwoty 100 zł, 200 zł oraz 300 zł
 • darmowe 20 zł

Jeden z bonusów, czyli 20 zł za free przyznawane jest bez depozytu. Aby go jednak odebrać należy zweryfikować tożsamość. Pozostałe oferty działają na koncie tymczasowym (bez weryfikacji).

KSW 81 kod promocyjny – jak skorzystać z bonusu?

Dla fanów sportów walki skorzystanie z bonusu jest bardzo proste i zajmuje około 130 – 160 sekund. Wystarczy zrealizować 5 przejrzystych kroków, które prezentujemy poniżej krok po kroku:

Skorzystanie z kodu KSW 81 krok po kroku:

 • Zarejestruj się na stronie internetowej wybranego bukmachera
 • Skopiuj kod promocyjny o treści BETSIDE i przejdź do formularza rejestracyjnego
 • Wpisz promocyjny kod w odpowiednie pole i uzupełnij pozostałe dane
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto
 • Bonus zostanie automatycznie dodany do twojego konta

Pamiętaj, aby przez skorzystaniem z kodu u bukmachera zapoznać się z regulaminem oferty promocyjnej. Jeżeli czegoś nie wiesz zawsze możesz również skontaktować się z nami, np. za pomocą Facebooka.

Kod promocyjny KSW 81 – gdzie wpisać?

Jeżeli chcesz otrzymać powiększone bonusy u bukmacherów na KSW 81 wpisz słowo o treści: BETSIDE w polu “kod promocyjny” lub “kod bonusowy” podczas rejestracji. Możliwe, że pola te będą oznaczone inaczej, ale zazwyczaj są one łatwo znajdowalne.

Kod promocyjny KSW 81 – bonusy

Za użycie poprawnego kodu na KSW 81, jakim jest słowo o treści BETSIDE u wybranego przez Ciebie bukmachera otrzymasz powiększone bonusy finansowe. Możesz między innymi zainkasować na galę w Tomaszowie Mazowieckim takie profity finansowe jak:

 • 450 zł w Betfan – potrojenie pierwszej wpłaty do 450 PLN
 • 620 zł w Fortuna – za darmo 20 zł + 600 zł bez ryzyka ze zwrotem na konto główne
 • 1600 zł w STS– pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN + bonusy od depozytów 1500 PLN
 • 3000 zł w forBET – ubezpieczony zakład do 1000 PLN + bonus od depozytu 2000 PLN

Jeżeli chcesz zagrać bez ryzyka to skorzystaj z oferty bukmachera Fortuna lub forBET (najwyższy bonus bez ryzyka na KSW 81). W przypadku, gdy chcesz mieć więcej kasy na zakłady z KSW 81 to polecamy potroić pierwszą wpłatę w Betfan lub zwiększyć 3. pierwsze depozyty w STS. Natomiast jeżeli lubisz grać za darmową kasę od buka – polecamy Fortunę (partnera federacji KSW) i prezent 20 PLN bez wymagania wpłaty.

KSW 81 kod promocyjny: jak założyć konto?

Poniżej prezentujemy przykład jak możesz założyć konto np. w Betfan z użyciem kodu promocyjnego, który zapewni Ci atrakcyjne gratyfikacje finansowe na 81. galę Konfrontacji Sztuk Walki. Porces odbywa się podobnie choćby w Fortunie czy Superbet.

 • 1: Załóż konto z linku promocyjnego lub wpisz kod promocyjny KSW 81 o treści: BETSIDE
 • 2: Wypełnij obowiązkowe pola podczas rejestracji w Betfan, sprawdź dane i zarejestruj konto
 • 3: Pierwszy depozyt zostanie potrojony do 300 PLN
 • 4: Kasę możesz przeznaczyć na bety z KSW 81

Jest to jedna z najlepszych ofert za użycie kodu na KSW 81, albowiem dostajesz od bukmachera dodatkowe 300 zł przy wpłacie 150 zł (kasa x 3).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na KSW 81 (22.04)?

Kody promocyjne na KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim są darmowe i ich użycie nie wymaga opłat. Wystarczy pobrać kod z naszej strony poprzez metodę kopiuj – wklej lub kliknąć w baner przenoszący do bukmachera.

2️⃣ Do kogo skierowane są kody promocyjne na KSW 81?

Z kodu promocyjnego na 81. galę Konfrontacji Sztuk Walki w Tomaszowie Mazowieckim mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie (+18 lat). Tylko osoby pełnoletnie mogą zawierać zakłady wzajemne i to do nich jest skierowana oferta powiększonego bonusu za kod na KSW 81 (między innymi w Betfan, Fortuna czy Superbet).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę