ksw 90 tyoy

KSW 90: Typy, kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

KSW 90 typy i kursy bukmacherskie na galę, która odbędzie się 20 stycznia. Gala z pewnością będzie bardzo ciekawa i zobaczymy w niej między innymi starcie Wrzosek – Vitasović. Znamy już jakie kursy bukmacherzy przygotowali na KSW 90. Wykonaliśmy ich analizę oraz porównaliśmy oferty bukmacherów i na ich podstawie wybraliśmy najlepsze typy na KSW 90. Znajdziecie je w naszym artykule, do którego serdecznie zapraszamy!

KSW 90 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali przed zbliżając się galą KSW 90 kursy bukmacherskie. W swoich notowaniach pokazali faworytów do wygrania poszczególnych walk. Mamy kilka ciekawych zestawień, więc mnożniki prezentują się naprawdę dobrze. Według kursów bukmacherskich w walce wieczoru KSW 90 faworytem jest Wrzosek (kurs 1.50). Mniejsze szanse natomiast ma Vitasović (kurs 2.45).

Również walka Stasiak – Soldaev przyciąga uwagę swoimi kursami. Obecnie, kurs na zwycięstwo Stasiaka wynosi 1.65, sugerując, że jest on faworytem w tej rywalizacji. Z drugiej strony, Soldaev ma kurs 2.24, co skutkuje, że jest on underdogiem w tej potyczce.

W zestawieniu poniżej znajdziesz komplet najwyższych kursów na wszystkie pojedynki z gali KSW 90:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Karolczyk Sz1.35 – BetfanDeux H..Krawczyk A.Obstawiaj
Deux H.1.65 – Fortuna2.24 – FortunaVan Steenis G.Obstawiaj
Samociuk M.1.40 – Etoto2.96 – EtotoJemeljanovs O.Obstawiaj
Djabrailov I.2.96 – Fortuna1.40 – FortunaRocher-Labes A.Obstawiaj
Toncheva A.4.17 – forBET1.23 – forBETWoźniak E.Obstawiaj
Martins W.2.59 – Fortuna1.50 – FortunaPolishchuk O.Obstawiaj
Jembiev R.1.22 – Totalbet4.20 – TotalbetRamos I.Obstawiaj
Stasiak D.1.65 – Betfan2.24 – BetfanJanikowski D.Obstawiaj
Fabiński B.1.27 – Totalbet3.77 – TotalbetZerhouni L.Obstawiaj
Wrzosek A.1.50 – Comeon2.40 – ComeonVitasovic I.Obstawiaj

Dodatkowo według zestawień bukmacherskich faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach są: Woźniak (kurs 1.23), Jembiev (kurs 1.22), Fabiński (kurs 1.27) oraz Deux (kurs 1.65).

KSW 90 typy bukmacherskie

Po analizie składników kursowych poszczególnych walk wiemy już czego spodziewają się bukmacherzy. Jak jednak typujemy walki KSW 90 my? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą dwóch najbardziej prestiżowych pojedynków gali KSW 90 w Gliwicach, czyli starć Soldaeva ze Stasiakiem oraz w walce wieczoru starcia Wrzoska z Vitasoviciem.

KSW 90 typy na Stasiak – Soldaev

Starcie Stasiaka z Soldaevem odbędzie się w kategorii wagi piórkowej. Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają Stasiakowi, jednak naszym zdaniem nie można w tej walce również skreślać Soldajewa. 26 latek choć oczywiście przegrał ostatnio z doświadczonym Rutkowskim może mówić o dobrych pojedynkach, albowiem swoje 2. pierwsze pojedynki w KSW wygrał. Soldaev oczywiście z Rutkowskim pokazał się ze słabej strony, ale zawalczył tam z weteranem, który był blisko walki o mistrzowski pas.

Tutaj naszym zdaniem Soldaev ma równe szanse ze Stasiakiem. Dodatkowo kurs 2.24 naszym zdaniem to spore value, albowiem jak wspomnieliśmy naszym okiem ten pojedynek to 50 na 50. Soldaev ma po swojej stronie przewagę warunków fizycznych oraz mocniejsze ciosy. Wydolnościowo, nawet jeżeli pojedynek potrwa nieco dłużej również Soldaev powinien spokojnie sobie poradzić. Ciężko szukać przewag po stronie Stasiaka, więc jeżeli Soldaev tutaj wygra może otworzyć sobie szanse na dobrą karierę w KSW i tak też typujemy, czyli wygraną Soldaeva po kursie 2.24 w eFortuna.

KSW 90 typy na Wrzosek – Vitasovic

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że obaj zawodnicy wywodzą się z kickboxingu. Oczywiście to jednak Wrzosek ma lepsze warunki fizyczne. Walka powinna toczyć się głównie w stójce, albowiem Vitasović głównie Chorwat walczy w stójce i tam będzie chciał zaprezentować swoje szybkie ciosy. Do parteru zawodnicy raczej nie będą chcieli schodzić, albowiem Wrzosek właśnie w stójce musi wykorzystać swoją przewagę fizyczną. Oczywiście to Vistasović będzie miał większe doświadczenie, ale jeżeli spojrzymy w jego historię to niewątpliwie nie pokonywał on rywali z najwyższej półki, choć w ostatnim czasie prezentuje dobrą formę.

Vitsaović raczej będzie szukał walki w stójce, a to oznacza dla niego scenariusz, w którym Wrzosek będzie go obijał, przez lepszy zasięg i mocniejsze uderzenie. Vitasović może przetrwać oczywiście cały pojedynek, ale mimo wszystko przy walce w stójce to Wrzosek powinien wypunktować swojego rywala i wygrać na punkty. My typujemy bezpiecznie i stawiamy na wygraną Wrzoska po kursie 1.50 w Fortuna.

Gdzie obstawiać KSW 90?

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do obstawiania wydarzenia KSW 90, to Totalbet jest doskonałym wyborem. Dzięki najwyższym kursom na rynku bukmacherskim, gracze mają szansę na większe wygrane. Co więcej, Totalbet cieszy się renomą za szeroką ofertę zakładów na różne zdarzenia sportowe, w tym KSW.

Natomiast, dla tych, którzy preferują różnorodność zakładów oraz korzystne kursy, Totalbet jest godnym polecenia wyborem do obstawiania KSW 90. Ich niska marża bukmacherska na zakłady oznacza, że gracze mogą cieszyć się lepszymi potencjalnymi wygranymi. Bez względu na to, czy jesteś fanem sportów walki czy innych dyscyplin, Totalbet oferuje szeroki wachlarz zakładów i atrakcyjne kursy na KSW 90. Dodatkowo w Totalbet można obstawiać KSW 90 bez podatku, a wystarczy do tego kupon z minimum 3 zdarzeniami.

KSW 90 obstawianie bez ryzyka w Totalbet

W Totalbet Zakłady Bukmacherskie masz możliwość obstawiania swoich typów na KSW 90 bez ryzyka, dzięki naszemu kodowi na KSW. Ten legalny bukmacher oferuje bonus w formie ubezpieczonego zakładu do 200 zł ze zwrotem na konto główne w razie niepowodzenia!

Jak obstawić KSW 90 z ubezpieczeniem 100% w Totalbet:

 • zarejestruj się w Totalbet poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 200 zł
 • postaw zakład z naszych typów na KSW 90 lub wybierz swoje bety
 • wygrana – kasa Twoja na saldzie głównym
 • porażka – otrzymasz zwrot postawionych środków na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo dostać zwrot postawionej kwoty na konto GŁÓWNE, bez warunków obrotu.

KSW 90 karta walk

Gala 90 edycji KSW obfituje w 10 ciekawych pojedynków. Najbardziej wyczekiwanym przez kibiców jest niewątpliwie starcie w walce wieczoru pomiędzy Wrzoskiem, a Vitasoviciem. Poniżej pełna karta walk KSW 90 z podziałem na pojedynki:

Main event KSW 90

 • 120,2 kg – Arkadiusz Wrzosek (3-0) vs Ivan Vitasović (12-5-1)

Co-main event KSW 90

 • 83,9 kg – Bartosz Fabiński (16-5) vs Laïd Zerhouni (11-8, 1 NC)

Karta główna KSW 90

 • 65,8 kg – Damian Stasiak (14-9) vs Adam Soldaev (7-2)
 • 70,3 kg – Ramzan Jembiev (5-1) vs Isai Ramos (7-1)
 • 65,8 kg – Werlesson Martins (18-5) vs Oleksii Polishchuk (11-4)
 • 52,2 kg – Ewelina Woźniak (7-2) vs Aleksandra Toncheva (5-4-1)
 • 61,2 kg – Islam Djabrailov (9-5) vs Alfan Rocher-Labes (10-2)

Karta wstępna KSW 90

 • 120,2 kg – Marek Samociuk (4-4) vs Olegs Jemeljanovs (11-4)
 • 70,3 kg – Hugo Deux (2-0) vs Gino Van Steenis (4-0)
 • 70,3 kg – Szymon Karolczyk (5-3) vs Artur Krawczyk (4-3)

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto faworytem na KSW 90?

Według bukmacherów, jak i naszym zdaniem zdecydowanymi faworytami do wygrania swoich pojedynków podczas gali KSW 90 jest Stasiak w starciu z Soldaevem, Wrzosek w pojedynku z Vitasoviciem oraz Jembiew w walce z Ramosem.

2️⃣ Kiedy gala KSW 90?

Gala KSW 90 odbędzie się 20 stycznia 2024 roku w Warszawie.

3️⃣ Który bukmacher najlepszy na KSW 90?

Według nas najlepszym bukmacherem na 90. galę Konfrontacji Sztuk Walki jest Comeon, ponieważ posiada duży rynek zdarzeń (ponad 100 selekcji), zakłady specjalne, a także najwyższe kursy w przedziale 1.50 – 2.50.

4️⃣ Jakie typy najlepiej grać na kuponach podczas KSW 90?

Naszym zdaniem najlepszymi typami na KSW 90 będzie wygrana wygrana Wrzoska z Vitasoviciem oraz wygrana Soldaeva z Stasiakiem.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę