Totalbet bonus powitalny | 5235 zł na start

Tak samo jak topowi bukmacherzy również operator sportowy Totalbet przygotował dla nowych graczy zakładających konto atrakcyjny bonus powitalny. Dzięki temu obstawiając pierwsze zakłady typerzy mogą liczyć na 5235 zł. Jest to startowa premia, dzięki której możesz zagrać zarówno bez ryzyka, za darmo, jak i powiększyć swój pierwszy depozyt. Totalbet swój bonus przygotował w jednej z najwyższych kwot na rynku. Dzięki temu gracze mają duży nakład finansowy na początek typowania u tego buka. Sprawdź dokładne zasady bonusu powitalnego w Totalbet na rok 2024, a także przeczytaj w naszym artykule, jak w prosty sposób go zgarnąć.

Totalbet bonus 2024

W roku 2024 dla swoich nowych klientów Totalbet zaproponował w pakiecie atrakcyjne bonusy. Dają Ci one możliwość otrzymania dodatkowych środków na grę po dokonaniu pierwszej wpłaty. Dzięki temu, gracze mają szansę zwiększyć swoje szanse na wygraną i jeszcze bardziej cieszyć się z emocji towarzyszących zakładom bukmacherskim. W Totalbet bonus składa się z 3 części i są to:

 • zakład bez ryzyka do 200 zł
 • bonus od depozytu do 5000 zł
 • 35 zł za darmo

Jak widzimy w bonusie na start od legalnego bukmachera Totalbet możemy znaleźć tak naprawdę wszystko – można ubezpieczyć swój pierwszy zakład i to ze zwrotem na konto główne, powiększyć swój depozyt, a także pograć zakłady za free, np. testując apkę mobilną buka.

Jak odebrać bonusy startowe w Totalbet?

Jeżeli jesteś chętny na skorzystanie z oferty startowej bukmachera Totalbet wystarczy przejść 5 prostych kroków, które zagwarantują Ci odbiór bonusów, a oto one:

 • załóż konto w Totalbet przez bezpieczny link TUTAJ
 • uzupełnij dane wymagane podczas zakładania konta
 • zaznacz zgody marketingowe (dzięki nim zgarniesz 10 zł więcej za free)
 • dokonaj pierwszej wpłaty i zagraj pierwszy bonusowy zakład bez ryzyka za min. 50 zł
 • wykorzystaj kolejny bonus od wpłaty dokonując drugiego depozytu

Pierwszy depozyt pozwoli Ci odebrać bonus bez ryzyka do 200 zł, a także podwoić pierwsze zdeponowane środki finansowe. Darmowe 35 zł otrzymasz po pełnym zweryfikowaniu konta, czyli dodaniu odpowiednich dokumentów tożsamości.

Ile najlepiej wpłacić za pierwszym razem?

Według nas najlepszym depozytem dla początkujących typerów będzie kwota pomiędzy 200 zł, a 500 zł. Związane jest to z tym, że najlepiej wykorzystać zakład bez ryzyka ze zwrotem na saldo główne w maksymalnej kwocie czyli 200 zł.

Dzięki temu też przy wykonaniu obrotu depozytem bukmacher podwoi naszą pierwszą wpłatę, czyli dopisze 200 zł. Oczywiście wyższe wpłaty np. na poziomie 5 000 zł również są jak najbardziej polecane, ponieważ wtedy na grę można mieć aż 10 000 zł.

Czy do bonusów Totalbet potrzebny jest kod?

Tak, w przypadku Totalbet bonusów potrzebny będzie Ci kod, jakim jest słowo o treści BETSIDE. Warto podkreślić, że może on być różny w zależności od portalu internetowego, jednak z naszym voucherem bonusowym otrzymasz najlepsze kwoty pieniężne od Totalbet.

Nie musisz szukać hasła na Facebooku, newsletterach czy Instagramie – wystarczy, że pobierzesz je tutaj [BETSIDE] lub klikniesz w baner u góry, który automatycznie przeniesie Cię do strony bukmachera.

Jak aktywować maksymalny bonus na start w Totalbet?

Jeżeli chciałbyś odebrać maksimum korzyści z pakietu startowego legalnego bukmachera Superbet dokonaj pierwszej wpłaty na poziomie 5000 zł, zaznacz zgody marketingowe oraz zweryfikuj konto. Dzięki temu możesz zagrać z ubezpieczeniem do 200 zł, podwoić wpłatę o 5 000 zł oraz zgarnąć 35 zł za free. Wtedy otrzymasz maksa, czyli 5235 zł!

Jak działają bonusy w Totalbet?

Bonusy w Totalbet działają jako dodatkowe środki, które można otrzymać po spełnieniu określonych warunków. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka, który działa na zasadzie ubezpieczenia naszego zakładu – jeżeli przegramy pełny zwrot kasy otrzymujemy na saldo główne. Drugi bonus, natomiast działa jako podwojenie kasy – przykładowo wpłacasz 300 zł i masz w sumie 600 zł.

Trzecia premia to po prostu darmowa kasa, którą otrzymujemy po zaznaczeniu zgód oraz zweryfikowaniu konta gracza w kwocie 35 PLN.

Jaki obrót bonusami powitalnymi Totalbet?

Jak w przypadku zakładu bez ryzyka nie ma żadnych komplikacji co do obrotu, ponieważ albo wygrywasz i masz kasę na saldzie głównym albo w przypadku niepowodzenia otrzymujesz zwrot również w formie gotówki, tak w przypadku bonusu od wpłaconych pieniędzy mamy do czynienia z obwarowaniami.

Bonus od wpłaty trzeba aktywować aby był widoczny w zakładce “BONUSY”. Następnie aby przeszedł na saldo trzeba nim obrócić.

 1. Stawiasz kupon AKO za dowolną stawkę np: 50 zł. Kupon aby aktywował bonus i liczył się do obrotu musi mieć min. 4 zdarzenia.
 2. Kurs każdego z 4 zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.3 (reszta zdarzeń może mieć dowolny kurs).
 3. W zakładce bonusy w profilu gracza pojawia się bonus podzielony na cztery części.
 4. Na każdej części widnieje już dokonany obrót oraz pasek procentowy wykonanego obrotu. Na naszym przykładzie będzie to 50 zł.
 5. Gdy pasek obrotu dojdzie do 100% na Twoje konto zostanie przelana pierwsza część bonusu (25% wpłaconej kwoty).
 6. Aby wypłacić całość bonusu należy wpłaconą kwotą obrócić 4 razy. Po każdym obrocie, równym pierwszej wpłacie, otrzymasz kolejne 25% bonusu. Obrotu możesz dokonywać też kolejnymi depozytami, jeśli zabraknie Ci środków

Jak widzimy proces może wydawać się nieco skomplikowany, jednak tak wysoka wartość bonusu musi posiadać pewne uwarunkowania. W razie dodatkowych pytań co do obrotu warto także skontaktować się z biurem obsługi gracza, który z pewnością chętnie Ci pomoże.

Jak wypłacić bonus Totalbet na rachunek bankowy?

W przypadku gdy mowa o zbonusowanym ubezpieczonym zakładzie nie ma problemu – kasa trafia od razu na konto główne, a środki możesz od razu wypłacić. Wystarczy, że udasz się do zakładki “Wypłaty”, tam podasz kwotę, którą chcesz przetransferować na swój rachunek bankowy, a następnie zatwierdzisz transakcję hasłem.

Natomiast w przypadku bonusu od wpłaty najpierw należy dokonać wspomnianego wyżej spieniężenia, a następnie powtórzyć procedurę jak przy zakładzie bez ryzyka. Pamiętaj, że jeżeli zlecisz wypłatę, podczas gdy posiadasz na swoim koncie bonus zostanie on anulowany zgodnie z regulaminem.

Co obstawiać za bonus Totalbet?

Każdy typer ma dowolność. My na przykład na zakład bez ryzyka wybraliśmy typy z nieco większymi kursami, bo przecież i tak nie ryzykujemy swojej kasy, a chcemy wygrać jak najwięcej u buka! Naszym zdaniem więc warto na pierwszym kuponie obstawić kursy na poziomie 1.8 – 3.00 i stworzyć zakład akumulowany z 3 zdarzeń – pamiętaj, że maksymalnie 3 selekcje mogą znaleźć się na zakładzie ubezpieczonym.

Co do bonusu od wpłaty polecamy obstawiać nieco bezpieczniej, czyli tak, aby zmieścić się w wymogach kursowych, czyli w przedziale 1.30 – 1.50 i posiadał 4 zdarzenia. Dzięki temu zwiększamy swoją szansę na wygrane podczas stawiania do obrotu. Możesz zdecydować się na typowanie zarówno live, jak i prematch, więc warto poszukać też valuebetów, które mogą potencjalnie zwiększyć Twoją wygraną za bonusy Totalbet.

Totalbet bonusy dla aktywnych graczy

Jeżeli skorzystałeś już z bonusów powitalnych Totalbet to bukmacher nie zapomina także o swoich aktywnych graczach i przygotowuje dla nich szereg gratyfikacji finansowych, z których może skorzystać każdy. Są to między innymi:

BetoZaur – wystarczy zalogować się na swoje konto gracza, wytypować poprawnie 8 wyników meczów, a w przypadku powodzenia otrzymasz bonus w kwocie nawet 3 000 zł!

Totalbonus – graj zakłady akumulowane składające się z minimum 3 zdarzeń, a bukmacher dorzuci do Twojego kuponu ekstra 14%. Im więcej selekcji, tym większy dodatkowy współczynnik otrzymasz. Maks. osiągniesz przy 30 zdarzeniach – aż +127%.

Urodzinowy bonus – jeżeli masz urodziny wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza i odbierzesz darmowe 10 zł. Potem wystarczy stworzyć kupon z kursem min. 2.0 i zaznaczyć na kuponie opcję gry za “freebet”.

Totalbet bonus – recenzje graczy

Na forach bukmacherskich, a także od koleżeńskich graczy udało nam się zebrać kilka recenzji na temat startowego bonusu Totalbet. Zobacz co mówią o nim gracze po jego użyciu:

Gracz Jakub P.

W Totalbet skusiła mnie łączna kwota bonusu, aby z niego skorzystać. Lubię mieć dużo kasy na obstawianie, więc wziąłem nagrodę od depozytu. Warunki były dość trudne, jednak podołałem im i prócz wpłaconych 4 000 zł udało mi się z bonusu oskubać buka na 2 koła.

Typer Maciej D.

Rzadko się zdarza na obecnym rynku bukmacherskim, aby można skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. Taki daje Totalbet, więc musiałem skorzystać z tej oferty i dzięki temu na kuponie AKO3 wygrałem ponad 1000 zł. Polecam bardzo!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jak sprawdzić czy bonus Totalbet jest na koncie?

Wystarczy, że udasz się do zakładki “Bonusy” – tam sprawdzisz czy masz aktywny bonus na swoim koncie gracza w Totalbet. Pamiętaj, że ubezpieczony zakład nie będzie tam widoczny!

2️⃣ Ile można wygrać z bonusami Totalbet?

Jako, że Totalbet zaproponował naprawdę pokaźną kwotę bonusów startowych to i również wygrana z nimi może być naprawdę okazała. Jak się dowiedzieliśmy wygrane typerów w Totalbet za bonusy sięgały nawet i kwot 10 000 zł!

3️⃣ Jaka łączna kwota bonusów Totalbet?

Do zgarnięcia w pakiecie prezentów od bukmachera Totalbet jest 200 zł bez ryzyka, 5000 zł od wpłaty oraz 35 zł za free, co daje łącznie sumę na poziomie 5235 zł.

4️⃣ Czy bonusy w Totalbet są darmowe?

Tak, wszystkie gratyfikacje od Totalbet są przyznawane w pełni za free. Nie posiadają dodatkowych wymaganych opłat, jednak aby z nich skorzystać należy dokonać odpowiedniego depozytu na konto gracza.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę