Polska, siatkówka

Kurs 125.00 na wygraną Polski z Holandią w Lidze Narodów!

W piątek 24. maja w 3. kolejce siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią. Oczywiście to Biało-Czerwoni są kandydatem do wygrania tego spotkania. Mamy z tej okazji dla Was mega promocję – kurs 125.00 na zwycięstwo Polaków! Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może wpaść aż 250 zł bonusu (równowartość kursu 125.00)! O szczegółach promocji STS kurs 125.00 na Polska – Holandia dowiesz się z naszego artykułu!

250 PLN za wygraną Polski z Holandią
Zagraj za 2 zł na wygraną Polaków z Holandią w LN i odbierz premię 250 zł
Premia

250 PLN

Kurs 125.00 na wygraną Polski z Holandią – jak zagrać w STS?

Z okazji hitowego starcia w 3. kolejce siatkarskiej Ligi Narodów legalny bukmacher STS przygotował kurs 125.00 na zwycięstwo Biało-Czerwonych w tym meczu. Wystarczy zagrać za 2 zł na Polaków, a jeżeli ograją Holandię na Twoje konto wpadnie 250 zł (kurs 125.00 x stawka 2 zł)!

Aby aktywować możliwość zagrania z kursem 125.00 wygranej Polaków z Holandią w promocji STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak zagrać z kursem 125.00 wygraną Polski z Holandią w STS:

  • załóż nowe konto Gracza w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Polski z Holandią ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher STS rozliczy zakład z kursem 125.00 i dopisze do Twojego konta 250 zł

Poniżej na zdjęciu pokazujemy jak powinien wyglądać promocyjny zakład na wygraną Polaków z Holandią w siatkarskiej Lidze Narodów.

obraz 27

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi zakład bez ryzyka do 100 zł, ze zwrotem na konto główne w razie porażki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę