Real Madryt

Kurs 150.0 na choćby JEDNEGO gola BVB lub Realu w finale LM

W sobotę w finale Ligi Mistrzów Borussia Dortmund zmierzy się z Realem Madryt. Mamy z tej okazji dla Was mega promocję – kurs 150.00 na choćby JEDNEGO gola Borussii lub Realu (do wyboru) w tym meczu! Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może wpaść aż 300 zł bonusu (równowartość kursu 150.00)! O szczegółach tej oferty dowiesz się z naszego artykułu!

Kurs 150.00 na gola BVB lub Realu
Zagraj za 2 zł na gola wybranego zespołu i odbierz premię 300 zł
Kurs

150.00

Kurs 150.00 na choćby JEDNEGO gola BVB lub Realu – jak zagrać w STS?

Z okazji hitowego starcia w finale Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund, a Realem Madryt legalny bukmacher STS przygotował kurs 150.00 na choćby JEDNĄ bramkę Borussii lub Realu (do wyboru) w tym meczu. Wystarczy zagrać za 2 zł bramkę wybranej ekipy w regulaminowym czasie gry, a jeżeli trafią do siatki rywala na Twoje konto wpadnie 300 zł (kurs 150.00 x stawka 2 zł)!

Aby aktywować możliwość zagrania z kursem 150.00 choćby jedną bramkę BVB lub Realu w STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak zagrać z kursem 150.00 gola BVB lub Realu w STS:

  • załóż nowe konto Gracza w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Borussii lub Realu ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher STS rozliczy zakład z kursem 150.00 i dopisze do Twojego konta 300 zł

Poniżej na zdjęciu pokazujemy jak powinien wyglądać promocyjny zakład – do wyboru na bramkę BVB lub Realu.

sts promo final lm

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również bonus STS, w którego skład wchodzi między innymi 60 zł za wykonanie 3 zadań, czy nagroda od wpłaty w kwocie łącznej 600 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę