Polska, typy
depositphotos.com

Kurs 150.00 na choćby JEDNEGO gola Polski z Turcją!

W poniedziałek w meczu towarzyskim reprezentacja Polski zmierzy się na PGE Narodowym z Turcją. Mamy z tej okazji dla Was mega ofertę – kurs 150.00 na choćby JEDNEGO gola Biało-Czerwonych w tym meczu! Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może wpaść aż 300 zł (równowartość kursu 150.00)! O szczegółach tej oferty dowiesz się z naszego artykułu!

300 PLN za gola Polski z Turcją
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNĄ bramkę Biało-Czerwonych i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

Kurs 150.00 na choćby JEDNEGO gola Polaków z Turcją – jak zagrać w STS?

Z okazji towarzyskiego starcia reprezentacji Polski z Turcją legalny bukmacher STS przygotował kurs 150.00 na choćby JEDNEGO gola Biało-Czerwonych w tym meczu. Wystarczy zagrać za 2 zł gola Polaków, a jeżeli zdobędą przynajmniej jedną bramkę w meczu z Turcją na Twoje konto wpadnie 300 zł (kurs 150.00 x stawka 2 zł)!

Aby aktywować możliwość zagrania z kursem 150.00 gola Polaków z Turcją w STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak zagrać z kursem 150.00 gola Polaków z Turcją w STS:

  • załóż nowe konto Gracza w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE300 w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Polski z Turcją ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher STS rozliczy zakład z kursem 150.00 i dopisze do Twojego konta 300 zł

Poniżej na zdjęciu pokazujemy jak powinien wyglądać promocyjny zakład – na gola Biało-Czerwonych w drugim towarzyskim spotkaniu z Turcją przed Euro 2024.

obraz 5

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również bonus STS, w którego skład wchodzi między innymi 60 zł za wykonanie 3 zadań, czy nagroda od wpłaty w kwocie łącznej 600 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę