Hiszpania
depositphotos.com

Kurs 200.00 na choćby JEDNEGO gola Hiszpanii lub Francji!

We wtorek czeka nas hitowe starcie w półfinale Euro 2024, w którym Hiszpania zmierzy się z Francją. Mamy z tej okazji dla Was mega ofertę – kurs 200.00 na choćby JEDNEGO gola Hiszpanii lub Francji (do wyboru) w tym meczu! Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a na Twoje konto wpadnie aż 400 zł (równowartość kursu 200.00), jeżeli wybrana przez Ciebie reprezentacja strzeli JEDNEGO gola! O szczegółach tej oferty dowiesz się z naszego artykułu!

400 PLN za gola Hiszpanii lub Francji
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Kurs 200.00 na gola Hiszpanii lub Francji – jak zagrać w STS?

Z okazji meczu półfinału Euro 2024, w którym Hiszpania zagra z Francją legalny bukmacher STS przygotował kurs 200.00 na choćby JEDNEGO gola Hiszpanii lub Francji (do wyboru) w tym spotkaniu. Wystarczy zagrać za 2 zł na zakład Hiszpania lub Francja strzelą gola, a jeżeli Twoja reprezentacja zdobędzie minimum jedną bramkę w regulaminowym czasie gry na Twoje konto wpadnie 400 zł (kurs 200.00 x stawka 2 zł)!

Aby aktywować możliwość zagrania z kursem 200.00 gola wybranej reprezentacji w meczu Hiszpania – Francja w STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak zagrać z kursem 200.00 mecz Hiszpania – Francja w STS:

  • załóż nowe konto Gracza w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE400 w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Hiszpanii lub Francji (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą zagrałeś w specjalnej akcji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher STS rozliczy zakład z kursem 200.00 i dopisze do Twojego konta 400 zł

Poniżej na zdjęciu pokazujemy jak powinien wyglądać zakład – na gola Hiszpanii lub Francji w półfinale Euro 2024.

sts promo Hiszpania Francja

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również bonus STS, w którego skład wchodzi między innymi 60 zł za wykonanie 3 zadań, czy nagroda od wpłaty w kwocie łącznej 600 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę