Polska

Kurs 200.0 na choćby JEDNEGO gola Polski z Austrią!

W piątek Biało-Czerwonych czeka drugie starcie na Euro 2024, w którym zmierzymy się z Austrią. Mamy dla Was kurs 200.00 na choćby JEDNEGO gola Polaków w tym meczu. Z takiej oferty można skorzystać w Superbet. Wystarczy zagrać za 2 zł na bramkę Polski, a Twój zakład zostanie rozliczony z najwyższym kursem 200.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł otrzymasz 400 zł! O szczegółach dowiesz się z naszego artykułu.

400 zł za gola Polski z Austrią
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola Polaków z Austrią i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Kurs 200.00 na gola Polski z Austrią – jak zagrać w Superbet?

Aby aktywować możliwość zagrania z kursem 200.00 choćby JEDNEJ bramki Polaków w meczu z Austrią należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak zagrać z kursem 200.00 mecz Polska – Austria w Superbet:

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Polski z Austrią ze standardowej oferty bukmachera Superbet (zakład Polska strzeli gola – TAK lub Polska liczba goli – powyżej 0.5)
  • Jeżeli Polacy strzelą choćby jedną bramkę Austrii to Twój zakład zostanie rozliczony z kursem 200.00 i otrzymasz 400 zł premii
obraz 33

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, czy premia od wpłaty do 200 zł. Powyżej prezentujemy dodatkowo na zdjęciu jak powinien wyglądać kupon.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę