Kurs 200.00 w Totalbet na Barcelone, City i Lipsk

Kurs 200.00 na wygraną Barcelony, Lipska i City w 3 kolejce LM

W 3 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów czeka nas wiele ciekawych spotkań, w których mamy także znacznych faworytów do zwycięstwa. Mowa tutaj o pojedynkach Barcelona – Szachtar, Lipsk – Crvena oraz Young Boys – City. Z tej okazji legalny bukmacher Totalbet przygotował atrakcyjną promocję, w której możesz zagrać za 1 zł z kursem 200.00 wygraną Barcelony, Lipska i City i otrzymać 200 zł w gotówce na konto główne! Tak wystarczy 1 zł, a możesz mieć 200 zł! O szczegółach promocji Totalbet kurs 200.00 na 3 kolejkę Ligi Mistrzów przeczytasz w naszym artykule.

Kurs 200.00 w promocji Totalbet na wygraną Barcelony, Lipska i City w 3 kolejce LM

Z 3 kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję dostępna tylko dla czytelników Betside.pl na 3 spotkania, w których wygraną Barcelony, Lipska oraz City możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty.

200 na 3 mecze Totalbet

Warto dodać, że jeżeli złożylibyśmy na zwykłym kuponie wygraną tych 3 zespołów to otrzymamy kurs 1,79, a tutaj mamy aż 111-krotnie wyższy, albowiem 200.00.

Kurs 200 na wygraną Barcelony, Lipska i City – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 wygranej Barcelony z Szachtarem, Lipska z Crveną oraz City z Young Boys u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania wygranej Barcy, Lipska oraz City z podwyżką kursową x 200.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 200.00 na wygraną Barcelony, Lipska i City krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny – wymagane tylko i wyłącznie podanie kodu o treści: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka od 50 zł do 200 zł, składający się z maksymalnie 3 zdarzeń
  • Pierwszy zakład bez ryzyka nie może zawierać zdarzeń Barcelony, Lipska oraz Manchesteru City!
  • Postaw prematch (przedmeczowo) zakład na wygraną Barcelony z Szachtarem, Lipska z Crveną oraz City z Young Boys ze specjalnej oferty bukmachera Totalbet (screen poniżej)
  • Stawka zakładu jaka zostanie policzona z kursem 200.00 to maksymalnie 1 zł
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie premii 200 zł
signal 2023 10 23 22 53 22 993

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz premię od depozytu do 5 000 zł. Kasę również możesz przeznaczyć np. na granie kolejnych pojedynków piłkarskich czy tenisowych.

Kurs 200 w Totalbet na wygraną Barcy, Lipska i City: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której wygraną Barcelony z Szachtarem, Lipska z Crveną oraz City z Young Boys możesz zagrać na kuponie z najwyższym kursem 200 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 200 zł na konto główne za wygraną 3 faworyzowanych drużyn w 3 kolejce Ligi Mistrzów.

Jakie zasady obrotu kursem 200.00 na wygraną Barcy, City oraz Lipska?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 200 na wygraną Barcelony, City oraz Lipska w 3 kolejce Ligi Mistrzów. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Totalbet ma promocję na 3 kolejkę Ligi Mistrzów?

Tak, legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję na 3 kolejkę Ligi Mistrzów, w której wygraną Barcelony z Szachtarem, City z Young Boys oraz Lipska z Crveną możesz zagrać z najlepszym kursem 200.00 przy stawce zaledwie 1 zł!

2️ Który bukmacher ma promocję na Barcelonę, City i Lispk?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na starcie Barcelony z Szachtarem, Lipska z Crveną oraz City z Young Boys to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 200.00 z wygraną na konto główne za zwycięstwo tych 3 ekip.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę