Barcelona
Deposhitphotos

Kurs 200.00 na wygraną Realu lub Barcy!

Już w niedzielę El Clasico pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę, w której wygraną Realu lub Barcelony możesz zagrać z kursem 200.00. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może trafić aż 400 zł! Po szczegóły zapraszamy do artykułu.

Kurs 200.00 na wygraną Realu lub Barcy
Wskaż za 2 zł drużynę, która wygra i odbierz 400 zł
Kurs

200.00

Kurs 200 na wygraną Realu lub Barcy – jak zagrać?

Aby aktywować możliwość gry z kursem 200.00 El Clasico pomiędzy Realem, a Barceloną w specjalnej akcji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Zobacz krok po kroku jak zagrać z kursem 200.00 wygraną Realu lub Barcelony w STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 100 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Realu lub Barcelony ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Twoja drużyna wygra to STS dopisze 400 zł (kurs 200.00 x stawka 2 zł) do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny pakiet nagród STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy premię od wpłaty do kwoty 600 zł.

Nagrodę z kursem 200.00 za wygraną Realu Madryt lub FC Barcelony w El Clasico należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę