Polska
depositphotos.com

Kurs (300,00) na choćby JEDNEGO gola w meczu Francja – Polska!

We wtorek reprezentacja Polski rozegra swoje 3. spotkanie na Euro 2024 w fazie grupowej. Ich rywalem będzie reprezentacja Francji. Z tej okazji mamy dla Was specjalną ofertę u bukmachera BETFAN, w której możesz zgarnąć 300,00 zł darmowej kasy za choćby JEDNEGO gola w tym spotkaniu! O szczegółach tej specjalnej oferty informujemy w naszym artykule.

300 zł za gola w meczu Francja - Polska
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Francja - Polska i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

Francja – Polska: Wysoki kurs (300,00) w Betfan

Bukmacher Betfan w swojej ofercie specjalnej na mecz 3. kolejki Euro 2024 pomiędzy Francją, a Polską przygotował dla nowych graczy możliwość zagrania na choćby JEDNEGO gola w tym meczu z wysokim kursem 10.00. Dzięki temu przy wkładzie 30 zł masz szansę na aż 300,00 zł darmowej kasy!

Francja – Polska: jak skorzystać ze specjalnej oferty Betfan?

Aby gracz mógł odebrać 300,00 zł za choćby JEDNEGO gola w meczu Francja – Polska musi założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych zgodnie z regulaminowymi zasadami. Oferta ta przygotowana została dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu gracza. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł za jednego gola w meczu Francja – Polska w Betfan:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 30 zł na dowolne zdarzenie z meczu Francja – Polska
  • Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 25.06, godz. 23:59
  • jeżeli w meczu Francja – Polska padnie choćby JEDEN gol – strzelony niezależnie przez kogo to spotkaniu otrzymasz 300 zł freebetu (darmowa kasa) od Betfan
obraz 49

Powyżej prezentujemy, jak powinien wyglądać przykładowy kupon zagrany do tej super oferty na Francja – Polska, w której możesz przy wkładzie zaledwie 30 zł odebrać aż 300 zł darmowej kasy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę