Fiorentina

Kurs 300.00 na wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny!

W środę czeka nas wielki finał Ligi Konferencji. Zmierzy się w nim Olympiakos Pireus z Fiorentiną. Z tej okazji mamy dla Was specjalną ofertę u bukmachera forBET, w której możesz zagrać wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny (do wyboru) z kursem 300.00! O szczegółach tej specjalnej oferty informujemy w naszym artykule.

Kurs 300.00 na wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny
Zagraj za 1 PLN na wygraną wybranego zespołu w reg. czasie gry i odbierz 300 PLN
Kurs

300.00

Kurs 300.00 na Olympiakos – Fiorentina w forBET

Bukmacher forBET w swojej ofercie specjalnej na hitowe spotkanie finału Ligi Konferencji pomiędzy Olympiakosem, a Fiorentiną (29.05.2023) przygotował dla nowych graczy możliwość zagrania na zwycięstwo wybranego zespołu w regulaminowym czasie gry z kursem 300.00!

Kurs 300.00 na Olympiakos vs Fiorentina – jak zagrać?

Aby gracz mógł postawić z kursem 300.00 zwycięstwo Olympiakosu lub Fiorentiny w finale Ligi Konferencji w forBET musi założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych zgodnie z regulaminowymi zasadami. Oferta ta przygotowana została dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu gracza. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób.

Krok po kroku jak zagrać wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny z kursem 300.00:

  • zarejestruj nowe konto gracza w forBET poprzez nasz link promocyjny podając kod: BETSIDE3150
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pojedynczy zakład przedmeczowy za 1 zł na wygraną Fiorentiny lub Olympiakosu (regulaminowy czas gry – zakład 1 – wygrana Olympiakosu lub 2 – wygrana Fiorentiny)
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą zagrałeś w forBET okaże się trafiona to bukmacher dopisze do Twojego konta 300 zł (kurs 300.00 x 1 zł) w ciągu 48h od zakończenia meczu
obraz 34

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus od forBET Zakłady Bukmacherskie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę