Lamaki na dzis

Łamaki na dziś | 10.06.24

Łamaki to jedne z najbardziej nieprzewidywalnych oraz bardzo trudnych do trafienia zakładów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że szansa sukcesu przy typach 1/2 2/1 nie jest wysoka. Wygrana w tego typu zakładach nie tylko przynosi wielką satysfakcję, ale również nie wymaga dużego wkładu, aby na kuponie potencjalna wygrana wyglądała imponująco.

300 PLN za gola Polski z Turcją
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNĄ bramkę Biało-Czerwonych i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

Co to są łamaki?

Łamaki to określenie, kiedy w meczu kiedy jedna z drużyn prowadzi do przerwy, ale to druga wygrywa mecz. Taki przebieg spotkania jest stosunkowo bardzo rzadki, tak więc kursy na tego typu zdarzenia są bardzo wysokie. Spójrzmy na przykładowy mecz, gdzie mieliśmy właśnie łamaka i kursy, które oferowali legalni polscy bukmacherzy właśnie na takie zdarzenia.

IMG 20230426 115057
Łamak w meczu Arsenal – Manchester City z dnia 01.01.22

Jak widać na screenie Arsenal prowadził do przerwy, ale to Manchester City wygrał mecz. W tym przypadku na pewno bardzo pomogła czerwona kartka dla piłkarza Arsenalu, ale i bez tego The Citizens mogli zwyciężyć.

IMG 20230426 115139
Kursy na 1/2 HT/FT w meczu Arsenal – Manchester City

A tak prezentowały się kursy na zwycięstwo Arsenalu do przerwy, ale wygraną w całym meczu Manchesteru City. Już kurs 25 jest bardzo imponujący, ale spójrzcie tylko jak to prezentowało się w drugą stronę.

IMG 20230426 115152
Kursy na 2/1 HT/FT w meczu Arsenal – Manchester City

Gdyby scenariusz był odwrotny i to Manchester City prowadziłby do połowy, a Arsenal wygrał mecz to załapać można było kurs nawet 55! Jak napisaliśmy na wstępie, łamaki to gwarancja bardzo wysokich kursów. Nawet w niższych ligach i wyrównanych spotkaniach te zawsze przekraczają przynajmniej mnożnik 15.

Wielu może pomyśleć, że niemożliwym jest trafić taki kurs, ale to nieprawda. Należy jednak pamiętać, że grając łamaki nie potrzebujemy wysokiej skuteczności, aby wiele zarobić. Wystarczy jeden trafiony na kilkanaście i dzięki temu notujemy fajny zysk.

IMG 20230426 121038
Ustrzelony bardzo wysoki kurs, wynoszący aż 60

Powyżej trafiony kurs na mecz w Indonezji. Znana jest ona z tego, że często zdarzają się tam łamaki.

IMG 20230426 121100
Ponownie Indonezja i kurs 50

Kolejny raz liga indonezyjska, tym raz z nieco niższym, ale również bardzo wysokim kursem 50. Pomiędzy tymi dwoma meczami minęło zaledwie 11 dni.

IMG 20230426 120643
Kolejny łamak w Indonezji, kurs 30

I jeszcze jeden przykład trafionego łamaka. Ponownie 11 dni po poprzednim, tym razem kurs 30. Nie bez powodu każdy z nich był grany u bukmachera Superbet. Właśnie tam kursy były zwyczajnie najwyższe i było to najbardziej opłacalne.

Gdzie gramy łamaki?

Osoby, które odwiedzają naszą grupę na Facebooku, z pewnością wiedzą, u jakiego bukmachera kursy na zakłady typu “łamak” są największe. Tym bukmacherem jest Superbet, który niemal zawsze oferuje najwyższe kursy na rynek HT/FT. Dlatego w razie możliwości, warto właśnie tam grać łamaki. Dla tych którzy nie mają jeszcze konta u bukmachera Superbet mamy świetną ofertę powitalną. W jej skład wchodzi:

Najwyzsze kursy na lamaki 12 i 21

Ostatni wygrany łamak z polskiej III Ligi

“Mecze w polskiej III Lidze dostarczają wielu emocji. Nie inaczej jest w przypadku potyczek drużyn grupy IV – KSZO Ostrowiec i Podlasie Biała Podlaska. W środę, 23.08.23 o godzinie 17:00 rozpocznie się ich starcie w ramach 4 kolejki. W 8 ich ostatnich spotkaniach aż 3 razy można było zaobserwować łamaka. Do tego w jednym z pozostałych meczów był win from behind (WFB) czyli nie klasyczny łamak, ale zwycięstwo drużyny, która na którymkolwiek etapie spotkania przegrywała. Do tego wszystko wg schematu mecz z łamakiem/WFB, zwykłe spotkanie, mecz z łamakiem/WFB, zwykłe spotkanie itd. Po tym jak w kwietniu było czysto i pojedynek zakończył się remisem 2:2, czas na kolejnego łamaka! Żeby było jeszcze ciekawiej, wszystkie te “połamane” mecze odbywały się właśnie na stadionie w Ostrowcu, gdzie kibice aż 3 raz w 4 ostatnich meczach KSZO Ostrowiec – Podlasie Biała Podlaska oglądali swój zespół przegrywający do przerwy, ale wygrywając cały mecz.”

Wszystko co zostało napisane, idealnie się sprawdziło. KSZO Ostrowiec przegrywał 0:1 do przerwy z Podlasie Biała Podlaska, a mecz zakończył wygrywając 2:1. Dzięki temu na koncie każdego, kto spróbował szczęścia pojawiła się spora sumka, nawet przy niewielkim wkładzie.

Screenshot 2023 08 23 20 41 22 882 edit pl.superbet.sport
Wygrany łamak z meczu KSZO Ostrowiec – Podlasie Biała Podlaska, 23.08.23

Łamaki na dziś – 10.06.24

Z uwagi na duże zainteresowanie łamakami przygotowaliśmy dla was propozycję na dzisiejsze spotkanie – tym razem w meczu towarzyskim Polaków z Turcją

Polska – Turcja: propozycja dzisiejszego łamaka:

Wybór padł dziś na mecz Polska – Turcja (20:45)

obraz 8

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Gdzie najlepiej obstawiać łamaki?

Rynek HT/FT najlepiej obstawiać u bukmachera Superbet. W zdecydowanej większości przypadków oferuje on najwyższe kursy.

2️⃣ Jak grać łamaki?

Szukacie rynku 1 połowa/cały mecz (HT/FT) i stawiacie zarówno opcję na wygraną gospodarzy do przerwy, ale gości w całym meczu (1/2) jak i wygraną gości HT, ale zwycięstwo gospodarzy FT (2/1). Stawki radzimy dostosowywać tak, aby ewentualną wygrana w obu przypadkach była taka sama.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

5 Polubień
Łapka w górę