Lech - Raków typy, kursy

Lech Poznań – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 28.09

W czwartek o 20:00 na Enea Stadion w Poznaniu Lech Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Będzie to zaległe spotkanie 6 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Obie ekipy prezentują się w tym sezonie bardzo dobrze. Wydaje się, że Lech już wyszedł z małego kryzysu i znów będzie walczył o mistrzowski tytuł, podobnie jak Raków Częstochowa. My już wiemy, jakie kursy dostępne są na Lech – Raków. Przeanalizowaliśmy je i przygotowaliśmy dla was typy na Lech – Raków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi w naszym artykule.

Lech Poznań – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

Jak do tej pory w polskiej Ekstraklasie i Lech i Raków mają po 2 zaległe spotkania do rozegrania. Jedno właśnie jest bezpośrednie pomiędzy tymi ekipami i nastąpi dziś. Pomimo, że obie ekipy mają o 2 spotkania mniej to na swoim koncie i tak zgromadzili tak dużą liczbę punktów, że plasują się w czołówce ligowej tabeli. Z pewnością i dla Lecha i dla Rakowa 3 punkty są ważne w tym spotkaniu, albowiem muszą gonić Legię Warszawę.

Nieco większe szanse ma Lech Poznań, który po małym kryzysie po odpadnięciu z pucharów z Trnavą odbił się od dna w ostatnim czasie i wygrał 2 spotkania pod rząd. Oczywiście gra Kolejorza nie wygląda jeszcze tak jak miałaby wyglądać, natomiast z pewnością zespół powoli się zgrywa i może jeszcze liczyć na niejeden sukces.

Raków natomiast gra teraz co 3-4 dni spotkania. W weekend mierzył się z Ruchem, teraz czeka ich spotkanie z Lechem, w weekend zagrają z Radomiakiem, a w czwartek mecz w europejskich pucharach ze Sturmem. Niewątpliwie trener Szwagra musi rotować składem, aby zachować świeżość zawodników, więc znów możemy zobaczyć nieco inny skład niż podczas starcia z Ruchem Chorzów. Ja spodziewam się jednak defensywnego spotkania – Raków jest znany z taktycznej gry, bez chaosu, a dodatkowo mecz jest o wysoką stawkę dlatego drużyny podejdą do niego zachowawczo. Typ na mecz Lech – Raków to poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.85 w ofercie bukmachera Superbet.

300 na gola lecha

Pamiętajcie, że dodatkowo możecie skorzystać ze specjalnej oferty dla nowych graczy, w której jednego gola Lecha Poznań można zagrać z megamnożnikiem x 300.00, przy stawce zaledwie 2 zł!

Lech Poznań – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili już kursy na spotkanie Lech Poznań – Raków Częstochowa. Jasno z nich wynika, że faworytem do wygrania meczu jest Lech Poznań (kursy oscylują od 2.35 – 2.45). Na Raków natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 3.10 – 3.17. Remis w meczu Lech Poznań – Raków Częstochowa to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 3.32.

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na 1X2 w meczu Lech – Raków:

Lech PoznańRemisRaków Częstochowa
Kurs 2.45Kurs 3.32Kurs 3.15

Najwyższy kurs na Lech Poznań oferuje bukmacher Superbet, natomiast najlepsze kursy na wygraną Rakowa Częstochowa ma dwóch bukmacherów – Etoto oraz STS.

Kursy na gole w meczu Lech – Raków

Dodatkowo warto przyglądnąć się kursom na gole w meczu Lech Poznań – Raków Częstochowa. Te mają ciekawe i wysokie mnożniki. Na przykład over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie 1.99 w Superbet.

Poniżej zestawienie kursowe na gole Lech – Raków:

Poniżej 1.5 gola3.50 – Fortuna
Powyżej 1.5 gola1.33 – Superbet
Poniżej 2.5 gola1.82 – forBET
Powyżej 2.5 gola1.99 – Superbet
Poniżej 3.5 gola1.32 – Totalbet
Powyżej 3.5 gola3.42 – Etoto

Dodatkowo BTTS w meczu Lech Poznań – Raków Częstochowa to wycena 1.77, a brak BTTS-u w tym spotkaniu to kurs 2.07 w Fortuna.

Lech Poznań – Raków Częstochowa zapowiedź

W zaległym meczu 6 kolejki polskiej Ekstraklasy będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia, w którym Lech Poznań na własnym obiekcie zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Obie ekipy w notowaniach bukmacherów mają podobne szanse na zdobycie 3 punktów do tabeli, choć to Lech ma nieznacznie większe szanse. Z pewnością mecz będzie mocno zacięty i kto wie czy pod koniec sezonu nie zadecyduje o końcowej pozycji obu zespołów. Raków może być nieco podmęczony, albowiem gra teraz mecze co 3-4 dni, więc musi mocno rotować składem. To idealna okazja dla Lecha, aby wygrać przed własną publicznością za 3 punkty.

Lech Poznań – Raków Częstochowa przewidywane składy

Poniżej prezentujemy przewidywane składy na hitowe starcie zaległej 6 kolejki Ekstraklasy, w którym Lech Poznań zmierzy się na własnym obiekcie z Rakowem Częstochowa.

Lech Poznań: Mrozek, Dagerstal, Baliz, Gurgul, Czerwiński, Murawski, Karlstrom, Hotić, Sousa, Velde, Marchwiński

Raków Częstochowa: Kovacević – Tudor, Racovitan, Rundić – Drachal, Papanikolau, Kochernig, Lederman – Cebula, Yeboah, Zwoliński

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Lech – Raków?

Według nas warte uwagi typy na Lech – Raków to te na poniżej goli. Raków ma solidną defensywę, a nieco gorzej radzi sobie w ofensywie. Mecz zapowiada się na defensywny, więc under 2.5 gola to dobry typ na Lech – Raków.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Lech – Raków?

Najlepsze kursy na Lech Poznań – Raków Częstochowa posiada legalny bukmacher Etoto. Ma on mnożniki o 2,2% wyższe od konkurentów na rynku bukmacherskim.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę