gdzie ogladac Legia LKS

Legia – ŁKS: gdzie oglądać transmisję online na żywo | Ekstraklasa [21.07.23]

W najbliższy piątek, 21.07.23 odbędzie się spotkanie 1 kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa – ŁKS Łódź. Legia poprzedni sezon zakończyła na 2 pozycji i zwyciężyła w Pucharze Polski. Z kolei ŁKS to beniaminek, który awansował do Ekstraklasy po zwycięstwie w 1 Lidze. Sprawdź gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Legia – ŁKS. Z artykuły dowiesz się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Legia Warszawa - ŁKS Łódź (21.07.23)
Kiedy mecz? piątek, 21.07.2023
O której i gdzie transmisja? od 20:00 na Canal+ 4K lub Canal+ Online

Legia – ŁKS: gdzie oglądać na żywo?

Oczywiście to gospodarze są zdecydowanym faworytem piątkowej rywalizacji. Mają za sobą bardzo udany okres przygotowawczy, w którym wygrali wszystkie 4 spotkania. Do tego w meczu o Superpuchar Polski pokonali po rzutach karnych Raków i wznieśli pierwsze w sezonie trofeum. Nie można jednak skreślać ŁKS Łódź, gdyż ci w poprzednim sezonie spisywali się bardzo dobrze na zapleczu Ekstraklasy. Warto oglądnąć mecz Legia Warszawa – ŁKS Łódź, gdyż nie powinno zabraknąć tam emocji. Transmisja meczu Legia – ŁKS w telewizji dostępna jest na Canal+ 4K. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki usłudze oferowanej przez Canal+.

Legia – ŁKS: transmisja online

Stream meczu Legia – ŁKS dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do Canal+ 4K, warto zainteresować się ofertą Canal+ Online, który jako jedyny oferuje transmisje meczu Legia Warszawa – ŁKS Łódź.

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Legia – ŁKS (21.07.2023)?

Mecz Legii Warszawa z ŁKS Łódź można obejrzeć na Canal+ 4K oraz w serwisie streamingowym Canal+ Online.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Legia – ŁKS?

Spotkanie Legii Warszawa z ŁKS Łódź odbędzie się w piątek, 21.07.23 o godzinie 20:30.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę