Gdzie ogladac Linfield Pogon

Linfield – Pogoń: gdzie oglądać transmisję online na żywo | eliminacje Ligi Konferencji [27.07.23]

Już w czwartek, 27.07.23 o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Linfield – Pogoń Szczecin. Podobnie jak inne polskie drużyny, to Pogoń jest faworytem tego spotkania. Piłka nożna w Irlandii Północnej nie stoi na najwyższym poziomie, więc nie powinno to nikogo dziwić. Sprawdź gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Linfield – Pogoń. Z artykuły dowiesz się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Linfield - Pogoń Szczecin (27.07.23)
Kiedy mecz? czwartek, 27.07.2023
O której i gdzie transmisja? od 20:45 na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Betclic.

Linfield – Pogoń: gdzie oglądać na żywo?

Irlandczycy z północy musieli już grać w 1 rundzie eliminacji i tam po niełatwej przeprawie uporali się z albańską Vllaznia. Pogoń rozegra zaś dopiero pierwszy mecz w tegorocznych pucharach. Zapowiada się ciekawe i dość wyrównane spotkanie. Niestety transmisja meczu Linfield – Pogoń nie będzie dostępna w żadnej polskiej telewizji. Istnieje jednak możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki jednemu z czołowych, polskich bukmacherów.

Linfield – Pogoń: oglądaj za darmo u bukmachera Betclic

Starcie Linfield – Pogoń w ramach eliminacji Ligi Konferencji można oglądać za darmo, online u bukmachera Betclic. Wystarczy zalogować się na swoje konto, posiadać jakiekolwiek pieniądze na depozycie, aby móc oglądać ten eliminacyjny mecz.

Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera Betclic to możesz założyć je z tego linku z kodem “BETSIDE”. Dzięki temu otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN!

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Linfield – Pogoń (27.07.2023)?

Mecz Linfield – Pogoń Szczecin nie będzie transmitowany w telewizji, ale można go obejrzeć na stronie internetowej lub w aplikacji u bukmachera Betclic.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Linfield – Pogoń?

Spotkanie Linfield – Pogoń Szczecin odbędzie się w czwartek, 27.07.23 o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę