300 zl gol real z lipskiem

Lipsk – Real Madryt: 300 zł za gola Królewskich w Fortuna (13.02)

We wtorek w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów będziemy świadkami hitowego starcia, w którym Lipsk zmierzy się z Realem Madryt. Legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz w niej odebrać 300 zł za gola Realu Madryt i to przy wkładzie zaledwie 2 zł! Jak skorzystać ze specjalnej oferty Fortuna na Lipsk – Real Madryt 300 zł przeczytasz w naszym artykule.

Lipsk – Real Madryt: 300 zł w Fortuna (13.02) za gola Królewskich

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy RB Lipsk, a Realem Madryt przygotował specjalną ofertę, w której za gola Królewskich w tym pojedynku możesz otrzymać 300 zł bonusu finansowego (boost 150.00 x 2 zł).

real gol z lipskiem fortuna baner

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł za gola Realu z Lipskiem w pierwszym meczu 1/8 finału Champions League jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł w Fortuna za mecz Lipsk – Real Madryt (10.02.24):

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do specjalnej oferty i zaznacz zgody marketingowe
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Realu z Lipskiem ze standardowej oferty buka – Real Madryt liczba goli powyżej 0.5 (numer zakładu: 816913, typ: Więcej 0.5), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie)
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł ze specjalnej oferty bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 PLN.

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie specjalne oferty na mecz Lipsk – Real zapraszamy TUTAJ.

300 zł za gola Realu z Lipskiem w Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste za specjalną ofertę na Lipsk – Real Madryt. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie specjalna oferta na Lipsk – Real Madryt (13.02.24)?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie gola Realu Madrty z Lipskiem to polecamy wykorzystać najlepszą i zarazem najwyższą ofertę specjalną – 300 zł przygotowaną przez Fortunę.

2️⃣ Czy Fortuna daje 300 zł za gola Realu z Lipskiem?

Tak, bukmacher Fortuna daje 300 zł za gola Realu z Lipskiem przy stawce zaledwie 2 zł!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę