lipsk real promocje

Lipsk – Real Madryt: promocje i bonusy bukmacherskie (13.02.24)

RB Lipsk we wtorek 13. lutego 2024 roku na własnym obiekcie w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzy się na własnym obiekcie z Realem Madryt. Bukmacherzy oczywiście z tej okazji znów się postarali i dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 300 zł za darmo!) przy wkładzie zaledwie 2 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na spotkanie Lipsk – Real Madryt (13.02.2024). Zachęcamy do zapoznania się w naszym artykule i skorzystania.

Lipsk – Real Madryt promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (13.02.24)

Szukasz dodatkowej kasy u bukmacherów na mecz Lipska z Realem Madryt w ramach meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów? Skorzystaj z promocji bukmacherskich, w których możesz zagrać z mega kursami, skorzystać z zakładów bez ryzyka czy odebrać ekstra kasę za darmo w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych (nawet 1 zł). Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z premiami finansowymi na mecz Lipska z Realem Madryt.

Bukmacher Promocja bukmacherska na Lipsk - Real (13.02)
Superbet 300 zł freebetu za wygraną Lipska lub Realu (do wyboru)
Etoto Promocyjny kurs 300.00 na gola Realu i City
STS 300 zł bonusu za gola Lipska lub Realu (do wyboru)
Fortuna 300 zł bonusu za gola Realu z Lipskiem
Betfan 300 zł freebetu za żucie gumy przez Ancelottiego
LVBET Promocyjny boost 100.00 na wygraną Realu z Lipskiem

Łącznie do odbioru z pięciu wymienionych promocji jest nawet 1600 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Lipsk – Rea Madryt lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

300 zł za wygraną Lipska lub Realu Madryt w Superbet

U legalnego bukmachera Superbet masz szansę odebrać 300 zł w formie darmowej kasy, czyli tak zwanego freebetu za poprawne wskazanie, która drużyna wygra mecz – Lipsk, czy Real Madryt. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Twój wybór będzie poprawny na Twoje konto w ciągu 72h trafi darmowe 300 zł!

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Lipsk – Real Madryt:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na wygraną Lipska lub Realu Madryt z regularnej oferty
 • jeżeli wybrana przez Ciebie drużyna wygra na Twoje konto trafi 300 zł w formie darmowej kasy
lipsk real sb 300

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem na Lipsk – Real Madryt (13.02.24).

300 zł za darmo w Etoto za gola Realu i City (zakład łączony)

Na starcie Lipska z Realem Madryt także bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy atrakcyjną promocję z darmowym bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz specjalny zakład na gola Realu z Lipskiem i City z Kopenhagą, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł za free, jeżeli obie drużyny strzelą gola w swoich meczach.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 200 zł w bonusach na mecz Lipsk – Real, a więc łącznie 500 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł, aby móc odebrać 300 zł bonusu na Lipsk – Real (13.02.24)
 • zyskaj dodatkowo bonus od wpłaty 100% do 200 zł – podwojenie wpłaty (maks. przy wpłacie 200 zł).
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na strzelenie gola przez Real i City w swoich meczach
 • jeżeli obie drużyny strzelą przynajmniej po golu otrzymasz 300 zł bonusu darmowego od Etoto
300 za gola city i real w etoto 1

Kasa trafi w formie freebetu, więc wystarczy nim po prostu zagrać i jeżeli kupon okaże się trafiony na Twoje konto trafi wygrana – wkład z freebetu z możliwością natychmiastowej wypłaty.

300 zł bonusu w promocji STS za gola Realu lub Lipska (do wyboru)

Również największa firma bukmacherska w Polsce, czyli operator STS nie mógł przejść obojętnie obok tego spotkania i przygotował promocyjny bonus 300 zł za gola Lipska lub Realu Madryt (do wyboru). Tutaj również wystarczy stawka zaledwie 2 zł, aby odebrać 300 zł bonusu.

Jak odebrać 300 zł w STS za gola Lipska lub Realu Madryt (13.02.24):

 • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Realu lub Lipska ze standardowej oferty bukmachera STS
 • w przypadku, gdy poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli gola w meczu to STS dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

Promocyjny kurs 150.00 na Lipsk – Real Madryt w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz zagrać zakład z kursem 150.00 na gola Realu Madryt z RB Lipsk. Jeżeli Królewscy strzelą choćby jedną bramkę w tym spotkaniu otrzymasz od eFortuna 300 zł bonusu! Wiąże się to z rozliczeniem zakładu z mnożnikiem x 150.00.

Jak skorzystać z kursu 150.00 w Fortuna na Lipsk – Real Madryt:

real gol z lipskiem fortuna baner

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 200 zł bonusu, jeżeli Real strzeli gola Lipskowi, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii, z czym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 300 zł na mecz Lipska z Realem Madryt (13.02.24).

300 zł w Betfan za żucie gumy przez Ancelottiego w meczu Lipsk – Real

Carlo Ancelotti, czyli trener Realu słynny jest z żucia gumy podczas meczów. W meczu z Lipskiem jest na to duża szansa, że znów będzie żuł gumę, gdy pokażę go kamery, a bukmacher Betfan przygotował 300 zł freebetu, jeżeli Ancelotii to zrobi.

Oferta skierowana jest do graczy, którzy założą konto, korzystając z hasła o treści: BETSIDE. Jak wziąć udział w promocji i jakie są zasady:

 • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
 • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
 • zagraj pierwszy dowolny kupon na mecz Lipsk – Real Madryt za dokładnie 30 PLN – musi zostać rozliczony do maksymalnie 13.02.2024 roku godziny 23:59
 • jeżeli Ancelotti będzie żuł gumę otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan
300 betfan ancelotii baner

Freebetem grasz jak chcesz – wystarczy go postawić, a jeżeli kupon z niego okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną na konto główne, z możliwością wypłaty.

Boost 100.00 w LVBET na wygraną Realu z Lipskiem (13.02.24)

Również bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję na starcie Lipska z Realem Madryt. Wystarczy zagrać zakład za zaledwie 1 zł na to, że Real wygra mecz z Lipskiem, a masz szansę zgarnąć 100 razy więcej! Nagroda z promocji zostanie przyznana w formie bonusu na konto. Jak z niej skorzystać?

 • otwórz nowe konto gracza w LVBET
 • wpłać minimum 20 zł
 • zagraj na zakładzie przedmeczowym wygraną Realu z Lipskiem (zakład 2 – wygrana drugiej drużyny)
 • jeżeli Królewscy pokonają Lipsk we wtorkowym meczu otrzymasz 100 zł bonusu na nowe konto
lipsk real 100 w lvbet

Przy trafionym kuponie w promocji otrzymujesz regularną wygraną oraz bonus 100 PLN (równowartość boostu kursu 100). Żeby wypłacić bonus, obróć nim jednokrotnie (kupony z min. kursem 1.75).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Lipsk – Real (13.02.24)?

Na starcie w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Lipskiem, a Realem Madryt najlepsze promocje bukmacherskie zostały przygotowane między innymi w Superbet, Etoto oraz Fortunie. Superbet w promocji zaproponował 300 zł bonusu za wygraną dowolnej drużyny (najlepsza oferta), natomiast Fortuna i Etoto daje 300 zł bonusu na gola Realu Madryt.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na mecz Lipsk – Real (13.02.24)?

Bonusy finansowe na starcie 1/8 finału Champions League pomiędzy Lipskiem, a Realem można znaleźć między innymi w Superbet, Etoto, Fortunie oraz Betfan.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę