gdzie ogladac Liverpool Leicester

Liverpool – Leicester: gdzie oglądać? Transmisja online na żywo | mecz towarzyski [30.07.23]

Towarzyski mecz Liverpool – Leicester rozpocznie się o godzinie 11:00 w niedzielę, 30.07.23. Pojedynek angielskich zespołów o Standard Chartered Singapore Trophy będzie ich pierwszym w tegorocznym turnieju. Oba zespoły znają się doskonale i historia ich spotkań pokazuje, że niedzielne starcie 30.07.23 powinno przynieść sporo bramek i emocji. Sprawdź gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Liverpool – Leicester. Z artykuły dowiesz się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Liverpool - Leicester (30.07.23)
Kiedy mecz? niedziela, 30.07.2023
O której i gdzie transmisja? od 11:00 na oficjalnej stronie internetowej Liverpoolu

Liverpool – Leicester: gdzie oglądać na żywo?

Liverpool w 2 sparingowych spotkaniach zdobył 8 i stracił 6 bramek. 14 goli w 2 potyczkach to naprawdę imponujący fakt. Mecze Leicester w presezonie również dostarczyły sporej ilości goli (chociaż znaczniej mniej niż w przypadku The Reds). Było ich 7, też w 2 meczach. Bezpośredni pojedynek również powinien być pokazem ofensywnej piłki. Transmisja meczu Liverpool – Leicester nie będzie dostępna w telewizji. Istnieje jednak możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki oficjalnej stronie Liverpoolu.

Liverpool – Leicester: transmisja online

Stream meczu Liverpool – Leicester dostępny jest w internecie, na stronie internetowej The Reds. Wystarczy wejść na https://video.liverpoolfc.com i wykupić pakiet. Istnieje jednak również możliwość przetestowania LFCTV GO zupełnie za darmo przez pierwszy miesiąc!

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Liverpool – Leicester (30.07.2023)?

Mecz Liverpoolu z Leicester można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej The Reds: https://video.liverpoolfc.com.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Liverpool – Leicester?

Spotkanie Liverpool – Leicester odbędzie się w niedzielę, 30.07.23 o godzinie 11:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę