LVBET promocja kursowa na Ligę Mistrzówna kwotę ponad 3333 PLN! Zarejestruj się z kodem BETSIDE!

LVBET bonus powitalny | Odbierz na start 2020 zł w 2024 r.

LVBET bonus powitalny to super atrakcyjna opcja u tego legalnego operatora, która zapewni Ci dodatkowe środki na pierwsze zakłady. Dzięki temu nie musisz grać w rzeczywistości pierwszych kuponów za swoją kasę, ale w podziale z bukmacherem, albowiem on też daje Ci coś od siebie, a konkretnie bonus. LVBET oferuje pakiet powitalny w wysokiej kwocie wynoszącej 2020 zł w roku 2024. Jak skorzystać z bonusu na start w LVBET prezentujemy w naszym artykule.

LVBET bonus powitalny – jak odebrać?

Odbiór bonusów w LVBET jest bardzo prosty i zamyka się w 5 krokach. Pamiętaj, że do odbioru pakietu startowego w LVBET wymagane jest podanie hasła o treści BETSIDE oraz wyrażenie chęci otrzymania bonusu poprzez zaznacznie checboxa “chcę klasyczny bonus powitalny”.

Krok po kroku jak odebrać bonus LVBET:

 • kliknij tutaj wywołując formularz do zakładania konta z bonusem
 • zaznacz zgody marketingowe SMS oraz e-mail
 • kliknij na checbox “chcę klasyczny bonus powitalny”
 • dokonaj pierwszego depozytu
 • zgarnij bonusy o łącznej wartości 2000 zł przy pierwszych 3 wpłatach
 • dodatkowo odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu

Jak widzimy proces odbioru bonusu LVBET zamyka się w 5 punktach, a statystycznie jak podają typerzy, którzy skorzystali już z nagród ich zgarnięcie zajmuje im od 2 min do maksymalnie 4 minut.

LVBET bonus – co w pakiecie?

Bukmacher LVBET dla nowych graczy przygotował klasyczny pakiet składający się z 3 bonusów od wpłaty. Pierwszą częścią jest bonus 100% do 500 zł, drugą nagroda od wpłaty 50% do 600 zł, a ostatnią częścią pakietu jest 50% do 900 zł z mnożnikiem 2% wpłaty, czyli maksymalnie x 25 (900 zł).

bonus 500 zł od pierwszej wpłaty

Najbardziej atrakcyjną nagrodą u bukmachera LVBET jest ta przy pierwszym depozycie, kiedy to operator zakładów mnoży Twoją wpłatę x2 i drugą część przyznaje w bonusie. Oto warunki skorzystania:

 • dokonaj pierwszego depozytu na konto w kwocie minimum 10 zł
 • zgarnij 100% od depozytu do 500 zł
 • kwotą bonusu i depozytu obróć 4 razy po kursie min. 1.75

Dla przykładu wpłacasz pierwszy depozyt na poziomie 200 zł – masz 200 zł swoich środków + 200 zł od bukmachera. Bonus jest aktywny 30 dni – po zrealizowaniu warunków, o których wspomnieliśmy wyżej kasa przeniesie się na saldo główne i będzie możliwa do wypłaty

LVBET bonus od drugiego depozytu do 600 zł

Działanie drugiego bonusu w LVBET jest praktycznie takie samo jak pierwszego z tym, że tutaj mamy szansę otrzymać 50% do 600 zł. A warunki prezentują się następująco:

 • dokonaj drugiego depozytu w kwocie minimum 10 zł
 • zgarnij bonus 50% do 600 zł
 • kwotą bonusu i depozytu obróć 3 razy po kursie min. 1.75

Tutaj przykładowo przy wpłacie na kwotę 200 zł otrzymasz 100 zł bonusu, więc łącznie na grę będziesz miał 300 zł. Różnicą jest to, że wymagany jest trzykrotny obrót zarówno kwotą i depozytem. Wymagania kursowe, jednak nie są wysokie, więc spokojnie można ich dokonać w ciągu 30 dni.

900 zł bonusu LVBET od trzeciej wpłaty

Trzecim bonusem w LVBET jest również dodatkowa kasa od wpłaty, jednak w tym wypadku przyznawana ona zostaje na w kwocie 25% do 900 zł. Warunki poniżej:

 • wpłać minimum 3000 zł za trzecim razem
 • zgarnij bonus 25% od wpłaty do kwoty 900 zł
 • obrót jest 2-krotny na kuponach z kursem minimalnym 1.75. W przypadku kuponu KOMBI przynajmniej jedna selekcja musi być z kursem 1.50

Aby zgarnąć tutaj maks. należy wpłacić 3600 zł.

Darmowe 20 zł bez depozytu

Dodatkowo bukmacher daje darmowe 20 zł bonusu bez konieczności dokonywania depozytu. W LVBet bonus bez depozytu wysyłamy przy użyciu mnożnika x20. Bonus aktywować można na kuponie:

 • Zawierającym minimum trzy zdarzenia z oferty sportowej;
 • O kursie minimalnym kuponu 2.50;
 • Kursie minimalnym zdarzenia 1.25.

Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po nie mniejszym niż 2.00 na zdarzenia o trzydrogowej opcji wyboru (1-X-2). Do obrotu bonusem zalicza się bonusy z oferty sportowej.

Bonus LVBET – 45 dni bez podatku

Legalny bukmacher LVBET (TOP 10 w rankingu bukmacherów) oferuje również jako jeden z niewielu grę bez podatku w pakiecie bonusowym na start. W ciągu pierwszych 33 dni od założenia konta od postawionych zakładów nie będzie potrącany podatek dochodowy w kwocie 12%.

Odbierz 2000 PLN bonusów
+ 30 PLN CASHBACK od 2. depo
+ 20 PLN za rejestrację

Aby móc grać bez podatku w LVBET (podobnie jak w Fortunie, forBET, czy TOTALbet) należy zawierać kupony AKO (minimum 3 zdarzenia) z minimalnym kursem 2,40. Promocyjna gra bez podatku obowiązuje zarówno w aplikacji mobilnej bukmachera jak i na stronie internetowej www.

Bonusy LVBET dla aktywnych graczy

Skorzystałeś z LVBET z bonusu powitalnego i właśnie się zakończył? Chciałbyś odebrać więcej korzyści finansowych? W LVBET Zakłady Bukmacherskie nadal masz taką możliwość, albowiem przygotował on szereg różnorodnych bonusów dla aktywnych graczy, a oto one:

Karnet na mecz = darmowy bonus 50 zł – jeśli jesteś posiadaczem karnetu meczowego na takie kluby piłkarskie jak Śląsk Wrocław lub Piast Gliwice to idealnie się składa, bo posiadanie karnetu otrzymasz darmowy zakład 50 zł. Co należy zrobić? Wystarczy wysłać na adres: [email protected] zdjęcie swojego imiennego karnetu.

LVBET bonus – Kombi boost – LVBet pozwala na dodatkowe “podbicie” kursu kuponu, dzięki bonusowi Kombi Boost. W tym przypadku im więcej selekcji gracz obstawił na kuponie, tym większy boost kursowy do zyskania. Zyski zaczynają się od 3% przy 3 zdarzeniach aż po 75% przy 13 lub więcej selekcjach.

20 PLN premii za apkę – w tej promocji, jeśli kupon okaże się przegrany dostaniesz zwrot 20 zł. Pamiętaj aby zakład zagrać z apki mobilnej za minimum 20 zł z minimalnym łącznym kursem 1.75.

Cashback 30 PLN – codzienny zwrotem stawki 30 PLN w LVBET. Wystarczy w każdy poniedziałek wcisnąć przycisk “BIORĘ UDZIAŁ W PROMOCJI”, dokonać wpłaty za minimum 60 PLN, a następnie postawić 60 PLN na zakłady sportowe. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, to dostaniesz zwrot 30 PLN w formie premii z mnożnikiem kursu x30.

Bezpiecznik Kupon – postaw kupon kombi 4+, a jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione otrzymasz zwrot do 50 PLN. W tej promocji mogą wziąć udział gracze, którzy postawili zakład kombi za 20 PLN składający się z minimum 4 zdarzeń.

LVBET bonusy – jakie zasady obrotu?

Bonusy powitalne od LVBET są objęte wymogami obrotu. Zasady są dość proste i z pewnością zarówno nowi typerzy jak i doświadczeni gracze bez problemu sobie z nimi poradzą.

Jak widzimy w tabelce warunki obrotu bonusami powitalnymi z pakietu startowego LVBET nie są wygórowane. Z pewnością poradzą sobie z nimi nawet początkujący typerzy, a Ci bardziej doświadczeni nie powinni mieć z nimi żadnych kłopotów.

Metody wypłaty w LVBET

Po dokonaniu wymaganych obrotów kasą wystarczy wejść w zakładkę “WYPŁATY”. Zaufany bukmacher LVBET, cieszący się pozytywnymi opiniami na temat szerokiego rynku zdarzeń posiada szeroką ofertę metod wypłaty kasy. Wśród nich znajdziesz DotPay, tPay.com, Paysafecard, Skrilla, Paymenticon, Przelewy24 oraz płatności za pomocą karty kredytowej i debetowej oraz BLIKa.

Przed wypłatą należy potwierdzić numer konta bankowego oraz nazwy swoje banku (np ING, Nest Bank czy BNP lub inne).

Dodatkowo bukmacher online LVBET oferuje szybkie przelewy, oznacza to że kasa trafi w kilka minut na Twoje konto bankowe, niezależnie od dnia tygodnia (np poniedziałek, środa, czy niedziela), a także od pory dnia. Natychmiastowe wypłaty w LVBET działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Metody wpłaty u bukmachera LVBET

Transakcji finansowych na stronie LVBet można dokonywać na wiele różnych sposobów. Poniżej prezentujemy listę możliwości wpłat środków na stronie bukmachera LVBET. Deponowanie środków na LV BET odbywa się za pomocą portfeli elektronicznych, kart płatniczych oraz bankowości internetowej.

Wpłat na konto gracza LVBet można dokonywać poprzez: 

 • Paymenticon – (min. 10 złotych – maks. 5000 złotych)
 • Blik – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Tpay – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Skrill – (min. 40 złotych – maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard – (min. 20 złotych – maks. 3000 złotych)
 • Dotpay – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)

Wachlarz dostępnych opcji wypłat nie należy do mega rozbudowanych, jednak na pewno trafi do każdego gracza.

Recenzje – bonus powitalny LVBET

Recenzja wystawiona na temat bonusu LVBET przez gracza 1234:

Odebrałem pakiet powitalny zakładając konto w LVBET i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. LVBET posiada jeden z najwyższych bonusów, dzięki temu można czerpać wiele korzyści i grać na początku za kasę od buka. Ja osobiście gorąco polecam bonus od buka LVBET.

Recenzja typera9876:

Jestem nowym graczem zakładów bukmacherskich i zdecydowałem się na start wybrać LVBET. Szybko poradziłem sobie z odbiorem wszystkich bonusów powitalnych, w tym bonusy od depozytu, jak i premii za posiadanie karnetu. Warunki obrotu są naprawdę przyzwoite i spokojnie do zrealizowania. Teraz mam sporo dodatkowej kasy na obstawianie swoich pewniaków i valuebetów z szerokiego rynku zdarzeń LVBET.

Ogólne informacje o bukmacherze LVBET

LVBet to firma bukmacherska, działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów 13 maja 2016 roku. Siedziba firmy mieści się przu ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach.

Bukmacher na start betowania dla nowych graczy oferuje atrakcyjny bonus powitalny.

Bukmacher jest sponsorem klubów sportowych z Polski, jak na przykład Piast Gliwice, Śląsk Wrocław czy Coco Jumbo. Kapitał zakładowy LVBet wynosi 2 025 000,00 zł.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kiedy mogę odebrać bonusy powitalne w LVBET?

Nie ma znaczenia, możesz to zrobić każdego dnia o dowolnej porze. Bonus Lvbet jest aktywny w 2023 roku, jak i w 2024 roku.

2️⃣ Ile wynosi bonus LVBET?

Łącza suma bonusów w LVBET wynosi 2020 zł.

3️⃣ Czy warto odebrać bonusy powitalne w LVBET?

Naszym zdaniem jak i użytkowników, którzy już odebrali bonus powitalny zdecydowanie polecają skorzystanie z tej oferty. Dzięki temu możesz odebrać 2020 zł bonusu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę