1280x720Boost1

Man. City – Arsenal Londyn: 300 zł w forBET (31.03)

W niedzielę czeka nas hitowe starcie, w którym Manchester City podejmie na własnym obiekcie Arsenal Londyn. Z tej okazji mamy dla Was specjalną ofertę u bukmachera forBET dostępną tylko dla czytelników Betside.pl, w której możecie zagrać ponad 1.5 gola w tym meczu za 1 zł i odebrać 300 zł! O szczegółach tej specjalnej oferty informujemy w naszym artykule.

Premia na mecz City - Arsenal

300 zł za +1.5 gola: City - Arsenal

M. City – Arsenal 300 zł w forBET (31.03)

Bukmacher forBET w swojej ofercie specjalnej ofercie dostępnej tylko dla czytelników Betside.pl na hitowe spotkanie 30. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn (31.03.2023) przygotował dla nowych graczy możliwość odbioru 300 zł za ponad 1.5 gola w tym meczu przy wkładzie zaledwie 1 zł!

300 zł za ponad 1.5 gola w meczu Man. City – Arsenal w forBET – jak odebrać?

Aby gracz mógł zdobyć nagrodę 300 zł za ponad 1.5 gola w meczu Manchester City – Arsenal Londyn w forBET musi założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych zgodnie z regulaminowymi zasadami. Oferta ta przygotowana została dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu gracza. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł w forBET za mecz City – Arsenal:

  • zarejestruj nowe konto gracza w forBET poprzez nasz link promocyjny podając kod: BETSIDE3150
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pojedynczy zakład przedmeczowy za 1 zł na ponad 1.5 gola w meczu City – Arsenal (przed jego rozpoczęciem)
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą zagrałeś w forBET okaże się trafiona to bukmacher dopisze do Twojego konta 300 zł w ciągu 48h od zakończenia meczu

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus od forBET Zakłady Bukmacherskie.

Jaka maksymalna stawka do odbioru 300 zł w Forbet za mecz City – Arsenal?

Maksymalnie 1 zł zostanie rozliczone po specjalnej stawce 300.00 na ponad 1.5 gola w meczu City – Arsenal Londyn.

970x250 Boost 1

Jest to zapis z regulaminu przygotowanego przez forBET online na specjalną akcję przygotowaną dla czytelników Betside.pl na to hitowe starcie 30. kolejki Premier League.

Man. City – Arsenal jaki minimalny depozyt do odbioru 300 zł od forBET?

Bukmacher forBET ustalił minimalną wpłatę na kwotę 50 zł. Taka wysokość depozytu środków finansowych na nowe konto gracza pozwoli Ci odebrać 300 zł, jeżeli w meczu pomiędzy Obywatelami, a Kanonierami padnie powyżej 1.5 gola.

City – Arsenal 300 zł w Forbet – jakie zasady obrotu nagrodą?

Bukmacher wymaga 2-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może zawierać tylko kupon akumulowane (AKO) z minimum 3 selekcjami z łącznym kursem min. 2.00, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO wymagany minimalny kurs to 1,20. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę