Man. City – Chelsea: promocja – bonus 200 zł w STS (20.04)

W sobotę w półfinale Pucharu FA Manchester City zmierzy się z Chelsea Londyn. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której za wygraną City lub Chelsea (do wyboru) możesz odebrać 200 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która drużyna zwycięży w tym spotkaniu, a masz szansę na 200 zł! O szczegółach promocji STS 200 zł bonusu na City – Chelsea (20.04.24) dowiesz się z naszego artykułu.

200 PLN za wygraną City lub Chelsea
Wskaż za 2 zł drużynę, która wygra i odbierz 200 zł
Premia

200zł

City – Chelsea bonus 200 zł w promocji STS (20.04)

Aby aktywować możliwość odbioru 200 zł bonusu za wygraną City lub Chelsea w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 200 zł za wygraną City lub Chelsea w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Man. City lub Chelsea ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy poprawnie wskażesz zwycięzce meczu to STS dopisze 200 zł bonusu do Twojego konta

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus od STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 600 zł.

Bonus ze specjalnej promocji bukmachera STS za mecz pomiędzy Manchesterem City, a Chelsea Londyn w półfinale Pucharu FA należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę