Manchester City, typy

Manchester City – Chelsea: typy, kursy, zapowiedź 20.04

Manchester City – Chelsea typy i kursy na mecz półfinałowy Pucharu FA. Jest to właściwie jedyne trofeum, o które goście mogą powalczyć w tym sezonie. Kursy na Manchester City – Chelsea wskazują, że zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze. Typy na Manchester City – Chelsea znajdziecie w tym artykule.

200 PLN za wygraną City lub Chelsea
Wskaż za 2 zł drużynę, która wygra i odbierz 200 zł
Premia

200zł

W STS możesz odebrać 200 zł za wygraną City lub Chelsea (do wyboru). Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za 2 zł na zwycięstwo City lub Chelsea. Jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 200 zł na Twoje konto!

Manchester City – Chelsea: typy bukmacherskie

Manchester City jaki jest każdy widzi – parafrazując polskiego klasyka. Drużyna, która jak walec potrafi rozjeżdżać przeciwników – głównie dzięki potężnej ofensywie. Chelsea w lidze angielskiej zajmuje miejsce w środku tabeli, ale mogłoby być zdecydowanie gorzej, gdyby nie Palmer, który niesie tę drużynę na plecach. Szczególnie w ostatnich meczach niesamowicie on błyszczy, więc nie zdziwi mnie, jeżeli dzisiaj też wpisze się na listę strzelców.

City lub remis oraz +2.5 gola
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.73

Kursy mogą ulec zmianie

Manchester City jest natomiast po męczącym spotkaniu z Realem, a Puchar ten jest najmniej ważny ze wszystkich. Nie zdziwi mnie zatem, jeżeli Guardiola da odpocząć kilku zawodnikom. Niemniej, głębia składu powinna pozwolić na klasyczną, ofensywną grę na dużej intensywności i przede wszystkim – awans. Nasz typ na Manchester City – Chelsea to 1X & powyżej 2,5 bramki.

Manchester City – Chelsea: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Manchester City – Chelsea:

  • Kurs na wygraną Manchesteru: 1.50
  • Kurs na remis: 4.75
  • Kurs na wygraną Chelsea: 6.30

Bukmacherzy już od dłuższego czasu mają wystawione oferty na Manchester City – Chelsea. Jasno z nich wynika, że sporym faworytem są gospodarze, na których kursy zawierają się w przedziale od 1.43 do 1.50. Współczynniki na remis w spotkaniu znajdują się w zakresie od 4.35 do 4.75. Natomiast mnożniki na wygraną gości zaczynają się od 5.80, a kończą na 6.30.

Najwyższy kurs na wygraną faworytów proponuje bukmacher Fortuna i wynosi on 1.50. Natomiast największa wartość mnożnika na underdoga jest w Fuksiarzu i wynosi ona 6.30.

Manchester City – Chelsea: zapowiedź meczu

Spotkaniu teoretycznie najmniej znaczącego pucharu, aczkolwiek pucharu. Każdy mimo wszystko będzie chciał go włożyć do gabloty – szczególnie goście, dla których to jedyna szansa na trofeum. Mecz odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18:15.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę