city koenhaga 300 zl sb

Manchester City – Kopenhaga 300 zł w promocji Superbet (06.03)

Manchester City – Kopenhaga promocja freebet 300 zł w Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie w rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów przygotował super promocję. Wystarczy zagrać za 2 zł na zwycięzce meczu (do wyboru), a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu! Dodatkowo promocja Superbet działa na wszystkie rewanżowe spotkania w 1/8 finału Ligi Mistrzów, więc możesz wybrać dowolnego zwycięzce. O szczegółach specjalnej promocji Superbet 300 zł freebetu na Manchester City – Kopenhaga (06.03) dowiesz się z naszego artykułu.

Manchester City – Kopenhaga freebet 300 zł w promocji Superbet (06.03.24)

Z okazji hitowego starcia w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Kopenhagą legalny bukmacher Superbet przygotował promocję freebet 300 zł na zwycięzce meczu (do wyboru) w tym spotkaniu (06.03.24). Wystarczy zagrać za 2 zł na wygraną City lub Kopenhagi, a jeśli wybór okaże się poprawny na Twoje konto trafi 300 zł freebetu. Wydaje się, że wygrana City jest pewniakiem i idealną okazją do zgarnięcia 300 zł, przy wkładzie zaledwie 2 zł!

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł za darmo na Manchester City – FC Kopenhaga w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe, darmowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną City lub Kopenhagi (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł freebetu (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • Aby wygrana z freebetu przeniosła się na saldo główne wystarczy po prostu nim zagrać i wygrać 🙂

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Za jakie mecze w rewanżach 1/8 finału LM można odebrać 300 zł za darmo w Superbet?

Bukmacher Superbet promocję przygotował specjalnie z okazji rewanżów 1/8 finału rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, więc właśnie na wszystkie mecze rozgrywane w dniach 5-6 marca możesz wskazać zwycięzce z darmowym bonusem 300 zł.

300 zł freebetu w promocji Superbet na rewanż 1/8 finału LM obowiązuje na mecze 5-6 marca i są to spotkania takie jak:

  • Bayern – Lazio
  • Real Sociedad – PSG
  • Manchester City – Kopenhaga
  • Real Madryt – RB Lipsk

Wybór na którego zwycięzce meczu obstawiasz należy do Ciebie. Pamiętaj, że zaliczane są tylko rynki 1 – wygrana pierwszej drużyny oraz 2 – wygrana drugiej drużyny oraz X – remis w meczu.

City – Kopenhaga promocja Superbet freebet 300 zł – jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na wygraną dowolnego zespołu w rewanżowych meczach 1/8 finału Champions League możesz odebrać 300 zł freebetu została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za wygraną np. City lub Kopenhagi (do wyboru).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy jest promocja bukmacherska na City – Kopenhaga (06.03)?

Na starcie w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Kopenhagą Superbet przygotował promocję freebet 300 zł za wskazanie, która drużyna wygra w tym spotkaniu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet freebet 300 zł na City – Kopenhaga?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na rewanżowe spotkanie 1/8 finału Champions League pomiędzy Man. City, a Kopenhagą, ponieważ przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę na 300 zł darmowej kasy w formie freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę