Manchester City, typy

Manchester City – FC Kopenhaga: typy, kursy, zapowiedź 06.03

Manchester City – FC Kopenhaga typy i kursy na rewanżowy mecz 1/8 europejskiej Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu drużyna z Anglii wygrała 3:1. Kursy na Manchester City – FC Kopenhaga wskazują, że mimo zaliczki, gospodarze i tak są bardzo dużym faworytem do zwycięstwa. Typy na Manchester City – FC Kopenhaga znajdziecie w poniższym artykule.

W specjalnej ofercie bukmachera Superbet możesz odebrać 300 zł wygraną Manchesteru City z Kopenhagą przy wkładzie zaledwie 2 zł! Wystarczy otwarcie nowego konta TUTAJ – wpłata na poziomie minimum 50 zł i zagranie za 2 zł na wygraną Obywateli z regularnej oferty. Jeżeli wybór będzie poprawny na Twoje konto w ciągu 72h trafi 300 zł! Jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

Manchester City – FC Kopenhaga: typy bukmacherskie

W pierwszym spotkaniu drużyna z Manchesteru dominowała, czego można się było spodziewać. Jej przewaga była większa niż wskazuje na to końcowy rezultat, czyli 3:1. A jeżeli Kopenhaga miała gdzieś coś w tym dwumeczu ugrać to wyłącznie u siebie. Typowanie innego końcowego rezultatu niż awans City do następnej fazy rozgrywek najprawdopodobniej jest stratą pieniędzy.

image

Manchester City nawet jeżeli wyjdzie częściowo rezerwowym składem to i tak będzie w tym meczu prowadził grę. Nasz typ na Manchester City – FC Kopenhaga to powyżej 5,5 rzutów rożnych gospodarzy oraz powyżej 0,5 żółtych kartek gości. Nie spodziewamy się wielu rotacji, może dwóch czy trzech. Nie powinny one mieć znaczącego wpływ na styl gry gospodarzy. Z tego powodu spodziewamy się pełnej dominacji City.

200 grabara baner betfan

Manchester City – FC Kopenhaga: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Manchester City – FC Kopenhaga:

  • Kurs na wygraną Manchesteru City: 1.16
  • Kurs na remis: 9.70
  • Kurs na wygraną FC Kopenhagi: 18.00

Ze względu na wysoką rangę rozgrywek, bukmacherzy zdecydowali się wystawić kursy na Manchester City – FC Kopenhaga na długo przed rozpoczęciem spotkania. Wynika z nich, że ogromnym faworytem są gospodarze, na których kursy zawierają się w przedziale od 1.14 do 1.16. Współczynniki na remis oscylują od 7.30 do 9.70. Natomiast mnożniki na wygraną Kopenhagi wahają się od 14.50 do 18.00.

Najwyższy kurs na wygraną Manchesteru City oferuje bukmacher Superbet i wynosi on 1.16. Natomiast największa wartość mnożnika na wygraną Kopenhagi znajduje się u bukmachera LVBet i wynosi ona 18.00.

Manchester City – FC Kopenhaga: zapowiedź meczu

Spotkanie rewanżowe 1/8 finały Ligi Mistrzów. Losy dwumeczu są już niemal przesądzone. Co prawda dwubrakowa strata na papierze nie wygląda na coś, czego nie da się odrobić. Jednak w praktyce różnica klas między drużynami jest tak spora, że trudno spodziewać się tutaj odwrócenia losów. Spotkanie odbędzie się 6 marca o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę