Manchester City, typy

Manchester City – West Ham: typy, kursy, promocja 19.05

Manchester City – West Ham typy i kursy na mecz ostatniej kolejki angielskiej Premier League. Spotkanie decydujące o mistrzostwie kraju. Kursy na Manchester City – West Ham ukazują, że absolutnym faworytem meczu są gospodarze. Typy na Manchester City – West Ham znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do sprawdzenia!

300 PLN za wygraną City lub WHU
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranego zespołu i odbierz 300 zł
Premia

300zł

W Superbet możesz odebrać 300 zł za wygraną Manchesteru City lub West Hamu United (do wyboru). Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, dokonać wpłaty minimum 50 zł i zagrać z regularnej oferty na wygraną City lub West Ham. Wybór poprawny? 300 zł bonusu jest Twoje.

Manchester City – West Ham: typy bukmacherskie

Manchester City znajduje się w bardzo komfortowej pozycji, gdyż przed tym meczem wszystko zależy właśnie od niego. Jeżeli wygra to zdobędzie mistrzostwo kraju. Jeżeli zremisuje lub przegra to będzie musiał martwić się wynik spotkania Arsenal – Everton. Wówczas zgubienie punktów przez Arsenal może uratować The Citizens. Jednak naszym zdaniem nie będzie to konieczne.

Powyżej 3 gole M. City
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.55

Kursy mogą ulec zmianie

Manchester City jest maszyną, która nie zwykła stresować się lub upadać moralnie w trudnych momentach. Dzisiejszy mecz będzie dla tej ekipy kolejnym dniem w pracy. Zawodnicy są jak maszyny. West Ham natomiast ostatnio bardzo dużo traci, więc zadanie będzie ułatwione. Nasz typ na Manchester City – West Ham to powyżej 3 goli gospodarzy. W przypadku równo trzech bramek otrzymamy zwrot.

Manchester City – West Ham: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Manchester City – West Ham:

  • Kurs na wygraną Manchesteru City: 1.12
  • Kurs na remis: 13.00
  • Kurs na wygraną West Hamu: 22.00

Ze względu na ogromną wagę spotkania, bukmacherzy mają już je w swojej ofercie. Z niej wynika, że faworytem są gospodarze, na których kursy wahają się w zakresie od 1.09 do 1.12. Współczynniki na remis w spotkaniu znajdują się w przedziale od 9.91 do 13.00. Natomiast mnożniki na zwycięstwo gości zaczynają się od 18.00, a kończą na 22.00.

Najwyższy kurs na wygraną Manchesteru City proponuje bukmacher Superbet, a wartość ta wynosi 1.12. Natomiast największa wartość mnożnika na wygraną West Hamu znajduje się u bukmachera Totalbet i wynosi 22.00.

Manchester City – West Ham: zapowiedź meczu

Spotkanie, które albo zadecyduje o mistrzostwie, albo będzie miało na nie niebagatelny wpływ. Manchester City musi wygrać i zakładamy, że tak się właśnie stanie. Mecz odbędzie się 19 maja o godzinie 17:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę