logo premier league

Manchester United – Aston Villa: Typy, kursy, zapowiedź 26.12

Manchester United – Aston Villa typy i kursy na spotkanie dziewiętnastej kolejki angielskie Premier League. Jak zawsze, Boxing Day wjeżdża w Anglii pełną gębą, więc my też spróbujemy na tym jakoś skorzystać. Kursy na Manchester United – Aston Villa wskazują, że powinno to być wyrównane spotkanie. Typy na Manchester United – Aston Villa znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do czytania!

Manchester United – Aston Villa: typy bukmacherskie

Zapewne każdy z nas ma w pamięć screen z legendarnego angielskiego Boxing Day, podczas którego była nawałnica bramek. Trudno się spodziewać, żeby dzisiaj padła ich podobna liczba, aczkolwiek liczymy, że będzie się działo. Typy na bramki naszym zdaniem są dosyć ryzykowne, więc próbujemy ugryźć ten mecz z innej strony. Forma Manchesteru United cały czas jest dla nas kompletnie nieprzekonującą. Aston Villa – nawet w meczach wyjazdowych – radzi sobie naprawdę dobrze, więc nie zdziwi nas nawet pełna pula punktów na koniec spotkania po stronie gości.

image 18

Pójście “all in” w stronę gości również wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego proponujemy bezpieczniejszy zakład. Nasz typ na meczu Manchester United – Aston Villa to wygrana Aston Villi w zakładzie bez remisu. Taki typ pozwala nam uzyskać zwrot stawki w przypadku, gdy mecz zakończy się remisem. Natomiast przy jakimkolwiek zwycięstwie gości zgarniamy pieniądze. Osobiście uważamy, że Aston Villa jest w stanie w tym sezonie zasiąść nawet w TOP 4 ligi. Była w stanie niedawno ograć Manchester City, więc powinna też być na siłach ograć drugi klub z Manchesteru.

Manchester United – Aston Villa: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Manchester United – Aston Villa:

  • Kurs na wygraną Manchesteru United: 2.42
  • Kurs na remis: 3.80
  • Kurs na wygraną Aston Villi: 3.00

Bukmacherzy zdecydowali się już zawrzeć w swoich ofertach kursy na Manchester United – Aston Villa. Jasno z nich wynika, że w tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta. Kursy na wygraną gospodarzy oscylują od poziomu 2.26 do 2.42. Współczynniki na remis zawierają się w przedziale od 3.40 do 3.80. Natomiast zwycięstwo Aston Villi wyceniane jest na mnożniki od 2.80 do 3.00.

Najwyższy kurs na wygraną Manchesteru United można znaleźć u bukmachera LVBet i wynosi on 2.42. Natomiast najwyższy współczynnik na wygraną Aston Villi znajduje się u bukmachera Superbet oraz wynosi on 3.00

Manchester United – Aston Villa: zapowiedź meczu

Boxing Day to dzień, na który wielu piłkarskich fanów czeka przez długi czas. Szczególnie, gdy odbywają się podczas niego tak dobre spotkanie, na jakie zapowiada się to opisywane. Mecz Manchester United – Aston Villa odbędzie się 26 grudnia o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę