Napoli, typy

Napoli – Juventus: typy, kursy, zapowiedź 03.03

Napoli – Juventus typy i kursy na mecz dwudziestej siódmej kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie ubiegłorocznego mistrza, który aktualnie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań w rozgrywkach ligowych. Kursy na Napoli – Juventus wskazują, że pojedynek ten powinien być wysoce wyrównanym. Typy na Napoli – Juventus znajdziecie w poniższym artykule.

napoli juve 300 zl w sts

Napoli – Juventus: typy bukmacherskie

Napoli znajduje się dopiero na dziewiątej pozycji w tabeli ligowej i do lidera traci aż 29 punktów! Jest to strata oczywiście nie do odrobienia. Zespół z Neapolu może próbować ratować sezon walcząc o jakiekolwiek miejsce w europejskich pucharach. Do zespołu po pobycie na Pucharze Narodów Afryki wrócił Victor Osimhen i Nigeryjczyk zdecydowanie odżył. Ostatnie trzy mecze to aż pięć trafień srebrnego medalisty Czarnego Lądu!

image 16

Juventus w ostatnich spotkaniach pokazuje, że jego obrona nie jest już takim monolitem na jaki się klarowała od początku sezonu. Ostatnie dwa mecze to aż cztery stracone bramki. A rywale byli z dolnej części tabeli. Nasz typ na Napoli – Juventus to powyżej 2 bramek w meczu. Napoli w ostatnim meczu strzeliło aż sześć goli co pokazuje, że siła ofensywne w końcu wróciła.

Napoli – Juventus: kursy bukmacherskie

Oto kursy na mecz Napoli – Juventus:

  • Kurs na wygraną Napoli: 2.45
  • Kurs na remis: 3.20
  • Kurs na wygraną Juventusu: 3.25

Po przeprowadzeniu analizy bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Napoli – Juventus. Minimalnym faworytem w oczach analityków jest Napoli, na które kurs waha się w granicach od 2.35 do 2.45. Podział punktów jest wyceniany na współczynniki o wartości od 3.05 do 3.20. Natomiast wygrana Juventusu jest określona mnożnikami od 3.05 do 3.25.

Najwyższy kurs na wygraną Napoli proponuje bukmacher Superbet. Wartość mnożnika to 2.45. Natomiast najwyższy kurs na zwycięstwo Juventusu jest w ofercie bukmachera LVBet i jego wartość wynosi 3.25.

Napoli – Juventus: zapowiedź meczu

Spotkanie, które powinno bardzo emocjonować publiczność. Niemniej, przed sezonem nie spodziewalibyśmy się, że te dwie ekipy będzie dzieliła tak ogromna różnica w tabeli. Spotkanie Napoli – Juventus odbędzie się 3 marca o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę