nigeria rpa

Nigeria – RPA: typy, kursy, zapowiedź 07.02

Nigeria – Republika Południowej Afryki typy i kursy na pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Narodów Afryki. Zmierzą się w nim dwie ekipy, których eksperci się tutaj nie spodziewali. Kursy na Nigeria – Republika Południowej Afryki wskazują, że faworytem spotkania są Superorły. Typy na Nigeria – Republika Południowej Afryki znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

Nigeria – Republika Południowej Afryki: typy bukmacherskie

Jeszcze piętnaście lat temu taka para półfinałowa kompletnie nikogo by nie zdziwiła. Jednak aktualnie typowanie, że RPA osiągnie cokolwiek chociażby w skali kontynentu to w znaczącej większości przypadków po prostu marnotrawienie pieniędzy. Nigeria przed turniejem grała fatalnie. Na samym turnieju gra już “tylko” słabo. W ofensywie jest bardzo miałka i brak jej jakiegokolwiek pomysłu mimo sporego potencjału indywidualnego zawodników. Jednak obrona spisuje się naprawdę dobrze.

image 3

Republika Południowej Afryki na tym turnieju zagrała dwa niezłe mecze z pięciu. W jednym z nich rozbroiła potencjalnego outsidera – Namibię. W drugim natomiast wyrzuciła z turnieju Maroko. Jednak patrząc realistycznie to bardziej można powiedzieć, że Maroko samo się wykopało z turnieju. Nasz typ na Nigeria – Republika Południowej Afryki to RPA nie strzeli gola. Nigeria do tej pory straciła na turnieju tylko jedną bramkę. Miała ona miejsce w pierwszym spotkaniu. Od tamtego momentu zachowała ona aż cztery czyste konta!

Nigeria – Republika Południowej Afryki: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Nigeria – Republika Południowej Afryki:

  • Kurs na zwycięstwo Nigerii: 1.65
  • Kurs na remis: 3.70
  • Kurs na zwycięstwo RPA: 7.50

Na podstawie przeprowadzonej analizy bukmacherzy zdecydowali się wystawić już kursy na Nigeria – Republika Południowej Afryki. Jasno z nich wynika, że faworytem spotkania będą Superorły, na które kursy wahają się od 1.57 do 1.65. Współczynniki na remis u różnych bukmacherów zmieniają swoją wartość od 3.40 do 3.70. Natomiast mnożniki na wygraną underdoga wynoszą od 5.60 do 7.50.

Najwyższy kurs na wygraną Nigerii można znaleźć w ofercie bukmachera Superbet i wynosi on 1.65. Natomiast najwyższy współczynnik na wygraną RPA znajduje się w LVBet i jego wartość to 7.50.

Nigeria – Republika Południowej Afryki: zapowiedź meczu

Pierwsze spotkanie półfinałowe. Nigeria ma niesamowite szczęście, gdyż trafiła ona na autostradę do finału. Spodziewam się, że z niej nie zejdzie. Mecz Nigeria – Republika Południowej Afryki odbędzie się 7 lutego o godzinie 18:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę