Peru - Chile
depositphotos.com

Peru – Chile: typy, kursy, zapowiedź 22.06

Peru – Chile typy i kursy na mecz kończący pierwszą kolejkę zmagań w grupie A w Copa America. Zdecydowanym faworytem grupy jest Argentyna, więc w tym spotkaniu drużyny zmierzą się o to, by stworzyć sobie dobrą pozycję wyjściową do walki o drugie miejsce. Kursy na Peru – Chile wskazują, że większe prawdopodobieństwo zwycięstwa według bukmacherów ma Chile. Typy na Peru – Chile znajdziecie w poniższym artykule.

300 PLN za brak porażki Polski z Austrią
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo lub remis Polaków z Austrią i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

Peru – Chile: typy bukmacherskie

Obie drużyny w 2023 roku miały spory dołek formy. Jest to widoczne chociażby poprzez tabelę kwalifikacji do mistrzostw świata w strefie CONMEBOL. Peru zajmuje w niej… ostatnie miejsce z dorobkiem dwóch punktów po sześciu spotkaniach. Dramat. Tegoroczne mecze towarzyskie nie były też specjalnie przekonujące. Wymęczone wygrane ze słabiutką Nikaraguą i Salwadorem. Remis z Paragwajem. Jest po prostu źle.

Chile teoretycznie też nie błyszczało we wspomnianych kwalifikacjach. I to delikatnie mówiąc. Jednak ostatnie mecze towarzyskie napawają dużym optymizmem przed turniejem. Walka jak równy z równym z Francją oraz wysokie wygrane z Paragwajem i Albanią dają do myślenia. Nasz typ na Peru – Chile to wygrana Chile. Turniej rozgrywany jest w USA, więc obie ekipy grają na neutralnym gruncie.

Peru – Chile: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Peru – Chile:

  • Kurs na wygraną Peru: 4.30
  • Kurs na remis: 3.25
  • Kurs na wygraną Chile: 2.05

Bukmacherzy po przeprowadzeniu analiz zdecydowali się wystawić już kursy na Peru – Chile. Wynika z nich, że faworytem meczu jest Chile. Mnożniki na zwycięstwo tej reprezentacji zaczynają się od 1.90, a kończą na 2.05. Kursy na podział punktów w spotkaniu zawierają się w przedziale od 3.00 do 3.25. Natomiast współczynniki na zwycięstwo Peru znajdują się w zakresie od 3.69 do 4.30.

Najwyższy kurs na wygraną Chile proponuje bukmacher Superbet, a wartość ta wynosi 2.05. Natomiast największa wartość mnożnika na zwycięstwo Peru jest w ofercie bukmachera STS i jest to 4.30.

Peru – Chile: zapowiedź meczu

Premierowe spotkanie na Copa America 2024 dla obu ekip. Ważne dla nich jest, by dzisiaj dobrze wypaść, bo kolejne mecze będą już tylko trudniejsze. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca o godzinie 02:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę