piast lech 100

Piast Gliwice – Lech Poznań kurs 100.00 w promocji Totalbet (22.07)

W sobotę w pierwszej kolejce polskiej Ekstraklasy fani piłki nożnej będą świadkami ciekawego starcia pomiędzy Piastem Gliwice, a Lechem Poznań (22.07). Z tej okazji legalny bukmacher Totalbet przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której wygraną Piasta lub Lecha możesz zagrać z najwyższym kursem 100.00. Co ciekawe wystarczy stawka zaledwie 1 zł, a jeżeli Twój typ okaże się poprawny wygrana 100 zł w formie gotówki trafi na Twoje konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Jak skorzystać z promocji Totalbet kurs 100.00 na Piast Gliwice – Lech Poznań (22.07) przeczytasz w naszym artykule poniżej.

Piast Gliwice – Lech Poznań kurs 100.00 w promocji Totalbet (22.07.23)

Z okazji startu piłkarskiego sezonu w polskiej Ekstraklasie bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję na mecz Piast Gliwice – Lech Poznań, w której wygraną dowolnego klubu w tym spotkaniu możesz zagrać z najwyższym kursem 100.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne.

Kurs 100 na Piast Gliwice – Lech Poznań (22.07.23) – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 100.00 meczu 1. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice, a Lechem Poznań u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania wygranej Piasta Gliwice lub Lecha Poznań (do wyboru) z podwyżką x 100.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 100.00 na Piast Gliwice – Lech Poznań krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka od 50 zł do 200 zł, składający się z maksymalnie 3 zdarzeń
  • Postaw prematch (przedmeczowo) zakład pojedynczy na wygraną Piasta Gliwice lub Lecha Poznań (do wyboru) z oferty u bukmachera Totalbet
  • Stawka zakładu jaka zostanie policzona z kursem 100.00 to maksymalnie 1 zł
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 100.00 w formie premii 100 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz premię od depozytu do 5 000 zł. Kasę również możesz przeznaczyć np. na granie kolejnych pojedynków piłkarskich czy tenisowych.

Piast Gliwice – Lech Poznań kurs 100 w Totalbet: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której wygraną Piasta Gliwice lub Lecha Poznań (do wyboru) w 1 kolejce Ekstraklasy, w meczu rozgrywanym w dniu 22. lipca 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 100 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 100 zł za zwycięstwo Piasta lub Kolejorza.

Jakie zasady obrotu kursem 100.00 na Piast Gliwice – Lech Poznań (22.07.23)?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 100 na Piast Gliwice – Lech Poznań. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu pomiędzy Piastem Gliwice, a Lechem Poznań rozgrywanym 22. lipca 2023 roku możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie wysokie kursy na Piast Gliwice – Lech Poznań (22.07.23)?

W promocji bukmachera Totalbet możesz grać na zakładzie wysokie kursy 100 na wygraną Piasta Gliwice lub Lecha Poznań (do wyboru) w meczu 1. kolejki Ekstraklasy rozgrywanym w dniu 22. lipiec 2023 roku.

2️ Który bukmacher ma promocję na Piast Gliwice – Lech Poznań (22.07)?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na starcie Piasta Gliwice z Lechem Poznań to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 100.00 z wygraną na konto główne za poprawne wskazanie zwycięzcy w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę