Depositphotos 406051404 L min

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków: typy i kursy na finał PP

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków typy i kursy bukmacherskie na finałowe spotkanie Pucharu Polski 2024. Już w czwartek na Stadionie Narodowym będziemy świadkami wydarzenia, w którymś która z ekip sięgnie po mistrzowski tytuł. Oczywiście większe szanse analitycy dają drużynie z Ekstraklasy, czyli Pogoni Szczecin. Wisła jednak to solidna marka i choć gra ligę niżej to niewątpliwie jest w stanie powalczyć w tym meczu. Czy uda im się sensacyjnie wygrać w tym roku Puchar Polski? Zapraszamy do naszego artykułu na typy na Pogoń – Wisła Kraków.

300 PLN za JEDNEGO gola: Pogoń - Wisła
Zagraj za 1 zł na JEDNEGO gola w finale Pucharu Polski i odbierz premię
Premia

300zł

W Etoto możesz odebrać 300 zł za choćby JEDNEGO gola w finale Pucharu Polski. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za 1 zł na choćby jedną bramkę w regulaminowym czasie gry meczu pomiędzy Pogonią, a Wisłą Kraków. Jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł na Twoje konto! Zakład ten znajdziesz w Etoto: Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków typy bukmacherskie

Wybraliśmy na spotkanie Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków 2 typy do obstawienia u polskich legalnych bukmacherów. Analizę do nich możecie przeczytać poniżej, a tutaj prezentujemy co obstawiamy z tego spotkania:

 • Typ 1: Pogoń wygra mecz w regulaminowym czasie gry – kurs 1.83
 • Typ 2: Obie drużyny strzelą gola – kurs 1.70

Pamiętaj, że nasze typy zostały przygotowane przez ekspertów i mają zastosowanie do regulaminowego czasu gry. Bez dogrywki oraz rzutów karnych.

Pogoń – Wisła kto wygra? Typy 1X2

Wydaje się, że w finale Pucharu Polski różnica klas powinna być widoczna. Wisła Kraków już 2 sezon z rzędu występuje w Fortuna 1 Liga i niewątpliwie poziomem od ekstraklasowego klubu, walczącego o TOP 3 powinna nieco odstawać. Oczywiście Biała Gwiazda ma aspiracje, aby powrócić do Ekstraklasy, jednak w tym sezonie znów może być to zadanie ciężkie. Oczywiście znając realia polskiej piłki w tym spotkaniu mogą stać się różne rzeczy i nawet Wiślacy mogą wygrać to spotkanie i zagrać w europejskich pucharach w przyszłym roku jako pierwszoligowcy, jednak naszym zdaniem Pogoń będzie przeważała umiejętnościami. Wybieramy kurs 1.83 i typujemy wygraną Pogoni w regulaminowym czasie gry z Wisłą.

Pogoń wygra w reg. czasie gry
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.83

Kursy mogą ulec zmianie

Oczywiście Biała Gwiazda z pewnością będzie starała się dorównać poziomem do Pogoni, jednak mimo wszystko to Portowcy mają bardziej wartościowych piłkarzy, lepiej ogranych i przede wszystkim na co dzień rywalizujących w lepszych rozgrywkach. To powinno sprawić, że Pogoń od początku przejmie inicjatywę w finale i wygra to spotkanie w 90. minutach.

Pogoń – Wisła typy na gole w meczu

Choć dla przykładu ostatni finał Pucharu Polski był zamknięte i zakończył się niskim rezultatem to wydaje się, że tutaj będzie inny obraz spotkania. Obie ekipy radzą sobie znacznie lepiej w ofensywie niż w defensywie, stąd spodziewamy się, że możemy zobaczyć w tym spotkaniu kilka bramek. Wybieramy typ na obie strzelą gola w meczu po kursie 1.70 w Totalbet.

Obie strzelą gola
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.70

Kursy mogą ulec zmianie

Oczywiście wydaje się, że to Biała Gwiazda może mieć ciężej ze zdobyciem bramki w tym spotkaniu, jednak mimo wszystko wydaje się, że również i oni przynajmniej raz powinni wbić piłkę do siatki Portowców.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Pogoń – Wisła:

 • Pogoń wygra: kurs około 1.83
 • Remis w meczu: kurs około 3.70
 • Wisła wygra: kurs około 4.25
 • Obie strzelą gola: kurs 1.70
 • Powyżej 2.5 gola w meczu: kurs 1.71

W przypadku rynków 1X2 na Pogoń Wisła typy na zwycięstwo Pogoni możemy obstawić po kursie 1.80 – 1.83. Wygraną pierwszoligowej Wisły Kraków obstawimy natomiast po kursie 4.00 – 4.25. Również opłacalnym współczynnikiem do betowania jest remis w tym spotkaniu, który został opatrzony mnożnikiem w okolicach 3.70.

Pogoń – Wisła: najwyższy kurs 200.00 w Totalbet

U legalnego bukmachera Totalbet możesz zagrać finał Pucharu Polski z najwyższym kursem 200.00. Chodzi tutaj o ponad 1.5 gola w tym spotkaniu i to właśnie taki zakład możesz zagrać z tym kursem.

176 PLN za min. 2 gole w meczu Pogoń - Wisła
Zagraj za 1 PLN na minimum 2 gole w finale PP i odbierz gotówkę
Premia

176 PLN

Aby typować ponad 1.5 gola w meczu finału Pucharu Polski z najwyższym kursem 200.00 w Totalbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe i zagrać z regularnej oferty za 1 zł na min. 2 gole w meczu Pogoń – Wisła. Wybór poprawny to 176 zł w gotówce dla Ciebie!

Pogoń – Wisła wysoki kurs 150.00 w Fortuna na typ na zwycięzce

W Fortunie możesz typować mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków z wysokim kursem 150.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł w wygraną Pogoni lub Wisły (do wyboru) odbierzesz 300 zł!

obraz 41

Aby obstawić wygraną Pogoni lub Wisły (do wyboru) z wysokim kursem 150.00 w Fortuna wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 30 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na to, która drużyna wygra w regulaminowym czasie gry.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków: statystyki

 • Wisła Kraków notuje serię 4 spotkań bez porażki
 • Biała Gwiazda w ostatnich ośmiu meczach była bez czystego konta
 • 6/8 ostatnich spotkań Wisły to minimum 3 gole w meczu
 • 8/8 spotkań krakowskiej Wisły kończyło się BTTS-em
 • 7/7 ostatnich spotkań Pogoni to mniej niż 4 żółte kartki
 • W 4 ostatnich spotkaniach bezpośrednich Wiślacy nie zachowali czystego konta z Pogonią

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków: przewidywane składy

Pogoń Szczecin: Cojocaru, Wahlqvist, Leo Borges, Malec, Koutris, Gamboa, Bichakhchyan, Ulvestad, Smoliński, Grosicki, Koulouris

Wisła Kraków: Chichkan, Jaroch, Uryga, Colley, Junca, Carbo Bellapart, Duda, Baena Perez, Alfaro, Rodado, Sobczak

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Pogoń – Wisła Kraków (02.05)?

Według naszej redakcji najlepszymi typami na mecz Pogoni z Wisłą Kraków w finale Pucharu Polski będzie postawienie na zwycięstwo Portowców w regulaminowym czasie gry. Analiza do przeczytania w artykule.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Pogoń – Wisła (02.05)?

Bukmacher Totalbet oraz Etoto oferuje najlepsze kursy na rynek zwycięzców w tym spotkaniu. Dla przykładu na wygraną Pogoni Etoto oferuje kurs 1.82 – inni bukmacherzy mają 1.75 – 1.80. Na wygraną Wisły Kraków najlepsze kursy daje natomiast Totalbet – kurs 4.25, a pozostali 4.00 – 4.18.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę