Polska - Austria 400 zł superbet

Polska – Austria: 400 zł za gola Polaków w Superbet

Polska – Austria 400 zł w Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie reprezentacji Polski w drugim meczu Euro 2024 przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na choćby JEDNĄ bramkę Polaków w meczu z Austrią, a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz aż 400 zł! O szczegółach specjalnej akcji Superbet 400 zł Polska – Austria (21.06) dowiesz się z naszego artykułu.

400 zł za gola Polski z Austrią
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola Polaków z Austrią i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Polska – Austria 400 zł Superbet – jak odebrać?

Z okazji hitowego starcia pomiędzy reprezentacją Polski, a Austrii na mistrzostwach Europy 2024 legalny bukmacher Superbet przygotował aż 400 zł za choćby JEDNEGO gola Biało-Czerwonych. Wystarczy zagrać za 2 zł na Polska zdobędzie gola, a jeżeli trafią do siatki Austrii dla Ciebie wpadnie 400 PLN!

Aby aktywować możliwość odebrania 400 zł na Polska – Austria w Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

Instrukcja krok po kroku:

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na bramkę Polski w meczu z Austrią ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy Polacy raz trafią do siatki Austriaków to bukmacher Superbet dopisze 400 zł do Twojego konta

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus Superbet, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Polska – Austria Superbet 400 zł – jaki minimalny depozyt do odebrania?

Wpłata minimalna ustalona do specjalnej oferty bukmachera Superbet, w której zakład za zakład na gola Polski z Austrią możesz odebrać aż 400 zł została ustalona na przyjaznym poziomie i wynosi minimum 50 zł.

obraz 35

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna. Dodatkowo przy wysokości tego depozytu otrzymasz darmowe 35 PLN od Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę